2752
2734
عنوان

دعوا زیاد تو رابطه

227 بازدید | 25 پست

۳ ساله دوستیم و قصد ازدواج داریم ‌یه مدته خیلی دعوا میکنیم .من خیلی دل نازکم و دوست دارم همه چیز باب میلم باشه .اونم خیلی درگیر کارشه و وقت زیادی برای تفریح و بودن کنار من نداره.انگار آرامش نداریم دیگه .ولی دوتامون دوست نداریم تموم کنیم .به نظرتون چیکار باید کرد؟😭😭😭😭

💕🌸🎀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن ک اصلا برات وقت نزاره ولی زندگی نیاز ب کار کردن داره شغل هر کی ی جوره یکی کارمنده تا ظهر سر کاره بعدش علافه و وقت میشه جذروتد یکی بازاریه و صبح تا شب مغازس و گاهی وقت باز میکنه برای بودن باهات 

فک نکن زندگی کلا گشتو گذاره و همش باید وقت بزاره بهت هر روز بیرون باشین اصلا اینطور نیست

2731

ازت جدا میشم چون تو کریم در میاوردی و یکی دیگه پاک میکرد

ازت جدا میشم چون تو میزدی تو ذوقم 

ازت جدا میشم چون نمیتونستم خودم باشم کاری کردی برم صدجا کتاب و پادکست دنبال سیاست 

ازت جدا میشم چون راحت توهین کردی

اگه نذری گشایشی بلدین برای ازدواج ممنون میشم بگین و برام دعا کنید منم یه ازدواج خوب بکنم 

مثله ما

با این تفاوت که اون تمومه سعیشو میکنه طبقه میله من باشه 

و من دیگه کنار اومدم و سعی کردم توی رابطه خیلی چیزا برام مهم نباشه د ناراحت نشم مثه اینه که دارم خودم و تنبیه میکنم بی حس بشم به هرچیزی

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓

همسر من شغلش ی جوریه از صبح تا۱۲شب مغازست ولی خب وقتم برا زندگبمون باز میکنه و باهم وقت میگذرونیم 

منم اینو میبینم رعایتش میکنم همیشه انتظار گشتو گذار ندارم باهاش 

اونم واسه کی اینهمه کار میکنه خب وایه من وایه زندگیش از خوشیش نمیره ک صبح تا شب مغازه حتی استراحتم نداره

مشاوره برید ی مدت از هم دور باشین،بشین فکر کن خوبی بدیهاشو ‌سبک سنگین کن

مشاور خوب میشناسید معرفی کنید ...خوبی هاش بیشتره ولی خب برام از نظر احساسی وتفریح و بودن کنارم کم میذاره منم قاطی میکنم دعوا میکنیم بعد اون میگه آرامش نداریم😑😑

💕🌸🎀

دخترای دهه هشتادی که تازه کات کردن و دلشون نمیخواد به رابطه برگردن ما با دخترای سایت گروه زدیم تو تل اگه خواستین بیاین خصوصی لینک بدم😅

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
مثله ما با این تفاوت که اون تمومه سعیشو میکنه طبقه میله من باشه  و من دیگه کنار اومدم و سعی ک ...

تا زندگی در کنارش برام قشنگ بگذره اینوه فعاله و داره واسه آینده امون تلاش میکنه برای به دست آوردن من برام یه نوره

نمیدونم...

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
همسر من شغلش ی جوریه از صبح تا۱۲شب مغازست ولی خب وقتم برا زندگبمون باز میکنه و باهم وقت میگذرونیم&nb ...

وای قصد بی احترامی ندارم ولی به نظرم بدترین کار دنیا مغازس ...اینم تو مغازس کارش از ۹ صبح تا ۱۱ شب .بعدشم که خسته و کوفته .البته میخواد بیاد بیرون ولی دیگه صبرم لبریز شده ...خب ماهم آدمیم توقع داریم دلمون تفریح میخواد 😭😭😭🤕🤕

💕🌸🎀
تا زندگی در کنارش برام قشنگ بگذره اینوه فعاله و داره واسه آینده امون تلاش میکنه برای به دست آوردن من ...

چه طرز عکر قشنگی ..ولی من میترسم بعد ازدواج هم همین باشه .من دائم تو خونه و پشیمون شم از ازدواج

💕🌸🎀