2752
2734
عنوان

دوست داری بیا مجبورت نمیکنم😔🖤

105 بازدید | 12 پست

سلام خانما خوبید من یدونه خواهر دارم که 12سالشه یدونه خواهر دیگه دارم 25سالشه و یه خاهر دیگه دارم که 30ساله 

خب قضیه از اونجایی که خواهر بزرگه ازدواج میکنه که ما متوجه میشیم برای خواهرمون طلسم کردن که شوهرش باهاش بد باشه

ماهم میرفتیم پیش دعا نویس و این داستانا برای خواهری که 30سالشع طلسم کردن و... 

بعد از چند سال خواهر کوچیکه میفهمه که اون یکی خواهرم خیانت میکنه اونی که 25سالشه به شوهرش خیانت میکنه من هردوتا خواهرم ازدواج کردن و فقط منو خاهرم موندیم که هنوز سنمون کمه

خلاصه خیانت میکنه و خاهرم میفهمه و هیچی نمیگه تا اینکه یجوری به خاهرم میگه خیانت نکن و چند روز گریه میکنه و اینا

از این سمت مامانم اصلا شرایط مارو درک نمیکرد و 24ساعته گریه میکرد که دخترمو دست اون مرتیکه سپردم 

و... ما هرروز افسرده تر میشیم ولی من الان خوبم و چند روز پیش خواهرم که 12سالشه میگفت 

وقتی که شبا میخابم صدای ادما میاد توی گوشم و بدنم خواب میره و کلی اذیت میشم و مجبورم خودمو بزنم تا از این حالت بیرون بیام یعنی روی اعصاب روانش تاثیر گذاشته؟؟ 

و اینکه امروز دیدم به اندازه نصف انگشت تیغ زده دستشو گفتم چرا اینکارو کردی گفت اعصابم خراب بود 

این بچه افسردست؟؟ 😓

و اینکه به رفیق صمیمیش شمارشو داشتم پیام دادم و  ماجرا رو پرسیدم  خواهرم بهت چی گفته اونم همه ماجرارو برام گفت

قضیه از این قراره خواهرم افسردگی شدید داره گفت چنبار میخاسته خودکشی کنه من نذاشتم بخاطر مشکلات ما 

مامانم همش سرزنشش میکنه

رفیقش بهم گفت خدا لعنتتون کنه با این دختر چیکار کردید رفیقم اینجوریه حتی با منم قطع رابطه کرده با کسی زیاد حرف نمیزنه

گفته من دیگه نمتونم هواشو داشته باشم چون باهام قطع رابطه کرده حداقل تو داشته باش چیزی نتونستم بگم😭😭😓😓گفت یه پیج فیک داره با اون استوری غم میزاره رفتم داخل پیجش استوری تیغ، افسردگی، و کسیایی که دوسشون داشته و فوت شدن، خیانت و اینا زده پستای غمگین

بازم میگم تایپک قبلمو بخونید اول. 

ممکنه دست به خودکشی بزنه؟ دارم دیوونه میشم؟ 

و اینکه واقعا انتظار نداشتم رگشو بزنه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بهش نزدیکم ولی اصلا منو تحویل نمیگیره

میتونید باهم برید بیرون؟

برید بازار سینما کافه پارک خوش بگذرونید ب چیزای خوب فکر کنید حرف های امیدوارانه بزنید زندگی خواهراتون نباید روی شما تاثیر بزاره شما میتونید بهترین آینده رو داشته باشید

ب خواهر ۱۲ ساله ت هیچ ربطی نداره ک خواهر ۲۵ ساله ش خیانت میکنه برا نظر دادن خیلی کوچیکه و با ی لحن تمسخر آمیز بگو بزرگتر از تو هستن ک نگران ش باشن شما ب مشقات برس .

جدیدا نسل نوجوان خودشو خیلی غرق میکنه تو مسائلی ک مقتضی سنش نیست و گاهی باید تلنگر زد .تا ب خودش بیاد 

یا ب شوخی بگو ما الان تو سنی هستیم ک باید خوش بگذرونیم ن اینکه غصه کسیو بخوریم ک دو برابرت  سن و عقل داره بعدم دستشو بگیر ببر ی ماهی بچرخون براش انگیزه درست گن.  

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
میتونید باهم برید بیرون؟ برید بازار سینما کافه پارک خوش بگذرونید ب چیزای خوب فکر کنید حرف های امیدو ...

بهش میگم بریم بازار میگه حال ندارم کلا افسردست داخل خونس همش واقعا منم طاقتم تمومه

بهش میگم بریم بازار میگه حال ندارم کلا افسردست داخل خونس همش واقعا منم طاقتم تمومه

بنظرم بزور ببرش

ببرش جاهایی ک میدونی دوست داره یا چیزای کوچیک ک تو روحیه تاثیر داره براش بخر ببرش دوتایی بستنی بخورید عشق کنید واقعا نباید اجازه بدید زندگی اون دوتا خواهرتون تو زندگی شما تاثبر منفی بزاره

یادمه هم سن هایی خواهرتبودم.... ت هال  نشسته بودم  و بلند وبا آه گفتم ‌. هییییییی روزگار 

بعدش پدرم و برادرم از تواتاق گفتن اینچ حرفی بود اناری زیر فشار مالی له شدی یا خرج خونه رو میدی اون آخرین باری بود ک اوت ادا و اطوار درآوردم .. دقیق ک شدم دیدم اره درست میگن 

ب خواهر ۱۲ ساله ت هیچ ربطی نداره ک خواهر ۲۵ ساله ش خیانت میکنه برا نظر دادن خیلی کوچیکه و با ی لحن ت ...

خیلی بهش گفتم حل میشه ایشالا ولی وقتی مامانم هرروز گریه میکنه رو اینم تاثیر میزاره اصلا ازم حساب نمیبره. 

خیلی بهش گفتم حل میشه ایشالا ولی وقتی مامانم هرروز گریه میکنه رو اینم تاثیر میزاره اصلا ازم حساب نمی ...

با مادرت در میون بزار