2752
2734
عنوان

وکیل

56 بازدید | 10 پست

اگه تو سایت وکیل میشناسید ک جوابگو لطفا تگ کنید سوال مهم دارم ازش ممنون میشم

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله

دخترخاله ام، پارسال درخواست داد برای مهریه و اموال شوهرش ک ماشین داشت و ارثش و توقیف کرد. 5ماه پیش خانواده ها وساطت کردن آشتی کردن و ب اجبار رفت تمام مراحلی ک برای طلاق و نفقه رفته بود رو انصراف بده... ماشینم رفع توقیف کنه.... الان باز نتونستن سازش کنن برگشته.... میخواد بدونه باز باید مراحل و از اول بره یا میتونه بره همونا رو باز درخواست بده مخصوصا بابت توقیف ماشین

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
دخترخاله ام، پارسال درخواست داد برای مهریه و اموال شوهرش ک ماشین داشت و ارثش و توقیف کرد. 5ماه پیش خ ...

@وکیل  

@وکیل2  

@وکیل_یار  

@مامان_وکیل  

فقط چون اسم کاربریتون وکیل داشت تگ کردم اگه وکیل هستین کمک کنید ممنون میشم 

دخترخاله ام، پارسال درخواست داد برای مهریه و اموال شوهرش ک ماشین داشت و ارثش و توقیف کرد. 5ماه پیش خ ...

ببین مهریه ش رو بخشیده؟اگر نه ک میتونه دوباره بره دادخواست مطالبه مهر بده و اموال شوهرش توقیف کنه

ببین مهریه ش رو بخشیده؟اگر نه ک میتونه دوباره بره دادخواست مطالبه مهر بده و اموال شوهرش توقیف کنه

ن مهریه رو نبخشیده. 

فقط ماشین و از توقیف در اورده.... میخواد بدونه باز باید از اول شروع کنه یا میتونه رو همون پرونده قبلی اقدام کنه؟ 

ن مهریه رو نبخشیده.  فقط ماشین و از توقیف در اورده.... میخواد بدونه باز باید از اول شروع کنه ی ...

نه دیگه اون رفع توقیف شده باید مجدد دادخواست مطالبه مهر بده و اقدام کنه

نه دیگه اون رفع توقیف شده باید مجدد دادخواست مطالبه مهر بده و اقدام کنه

ممنونم 🌹

سلام. یکی از دوستای برادرم که از افسرهای نیروی قدس بوده الان از اونجا خودش را بازنشسته کرده و وکیل شده. پرونده هایی که قبول میکنه پرونده های خاص با مشکلات پیچیدس که نیاز به روابط خاص دارد. برادر خودم که چند سال ممنوع الخروج بود رو خیلی راحت مشکلشو حل کرد. اگراشتباه نکنم دفترش توی یوسف آباد شمارشو میزارم اگر کسی نیاز داشت امیدوارم بدردش بخوره. رفیعی 09112872388