2733
2734
😂😐ما بچه ها میگیم نمیریم بعد دونفر رفته بودن گفتی هو خایه مالا😂😂گفت نیابیم شما جواب گویید خلاصه ...

ا

ما فقط معلم تاریخ خایه مالی روش جواب میده بقیه نع   ولی مدیرمون پایس میگه اخر سال کاری به اونا نداشته باشید اگه خواستین نیان فقط مادراتون ویس بفرستن که امروز نمیان 

خاک پاتم داداش عزیزم ... ثابت شده ای با مرام🙂❤️🥺

دیگه زیادی رفت تو فاز تعارف ، من دیگه کم آوردم😂

ولی ممنونم همچنین💖🌹

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ا  ما فقط معلم تاریخ خایه مالی روش جواب میده بقیه نع     ولی مدیرمون پایس میگه ...

😐😂مدیر ما شبیه زنان قاجار مثل سگ ازش می‌ترسیم بخدا سیبیلاشم ور نداشتم 😂😂😐موقعی میاد میگم مونالیزا ریش دراز تشریف می اورد

2731
😐😂مدیر ما شبیه زنان قاجار مثل سگ ازش می‌ترسیم بخدا سیبیلاشم ور نداشتم 😂😂😐موقعی میاد میگم مونالی ...

ولی خدایی مدیر ما خیلی خوبه هر وقت عشقش کشید میاد رنگ تفریح آهنگ میزاره قر میدیم   

ای بابا این حرفا چیه عاقااا تسبیحم کووو     چرا ولی به گفته خودشون میشه تغییرشون بدن  ...

بجز ۳ تا همشون ثبت شدن

میدونی ؛ بعضی ها  وقتی که براشون کسل کننده میشی فقط دنبال بهانن‌ که ترکت کنن ، خوب می خوای بری برو دیگه ؛ گردن این و اون نداره ک 
 ولی خدایی مدیر ما خیلی خوبه هر وقت عشقش کشید میاد رنگ تفریح آهنگ میزاره قر میدیم   &nb ...

😐😂مدیر ما سلیطه میگه بی حیاها مثلا رژلب میزنید ک چی😂بهمون میگه دلقک خودش شبیه فحش خار مادره

😂☝️گدرت. دست مانست برار🙂❤️

بر منکرش لعنت😂

😐😂🐟منو آب برده دیگر خوشایندی ندارد داشم نمد چیکارک نم. هیچ نخونذم

تنها توصیه م به شما اینه گه بشین محکم بخون

احتمال اینکه سال بعد امتحانات زیر نظر سازمان سنجش برگزار بشه هست،یعنی دیگه آ پ برگزارش نکنه..

اون موقع بجای اینکه ۱۲ رو بدی ،باید ۱۱ روهم ترمیم کنی

2706