2752
2734

من با همکلاسیام کار گروهی انجام میدم حالا خودم آدم خنگی نیسم واقعا بدون سهمیه قبول شدم درسمم خیلی خوب بود تومدرسه بعد همگروهیام با یه زبون دیگه صحبتت میکنن حالا فارسی بلدن بشون میگم فایده نداره

بعد وقتی کار گروهی انجام دادیم من نمیفهمم چی میگن بخاطر همین خودم مثلا جلوتر میرم بعد خودشون خیلی خیلی تحقیرم کردن با لحن و نگاهشون

به همدیگه میگن این خنگه 

یا وقتی نظر میدم با لحن بدی حرف میزنن باهام که مثلا تو نمیخواد نظر بدی با اینکه دروغ نمیگم خودمم مثل اونا بلدم وهیچی کم ندارم بعدش طردم کردن

یا چششون غره میره برام و بهم‌نگاه میکنن بعد به همدگیه نگاه میکنن (یعنی خنگه) 

من گریم گرفت اون موقع بزور جلو خودمو گرفتم 

احساس احمق بودن بهم دست داد اعتماد بنفسم خورد شد به خدا واگذارشون کردن خیلی دلم شکست 😔

بنظرتون چکار کنم باهاشون ؟

من خواستم جوابشونو بدم ولی ازدعوا میترسم اونا دعوایین

واقعا نمیدونم اینا فردا اگه دانش آموزشون اشتباه بکنه اینجوری تحقیرش میکنن و اعتماد بنفسشو له کنن 😟😟😟

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حتی اگر تو اون مورد چیزی رو اشتباهی بگی دلیلی بر خنگ بودنت نیست، هم گروهیات سواد ندارن

اینو مطمنم ولی جه برخوردی باهاشون داشته باشم ؟

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....

همین ک چیزی نمیگی اونا تو رو مظلوم گیر اوردن

یک ادم ضعیف و قربانی نباش

با قدرت حرف بزن و هیچ وقت نترس و نسبت ب رفتارشون بی اهمیت باش اینجوری ازت حساب میبرن

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘
2706