2752
2734

الان چهار هفتس زایمان کردم ک خونه بابام بودم

ی واهر مجرد دارم خیلی ازرنظر روحی اذیتم میکنه

مثلا تازه زایملن کرده بودم حرف روح میزد من شب خوابم نمیبرد

همش بهم میگ تو مادر خوبی نیستی خاک تو سرت همش حرف تلخ میزنه من واقعا نو فشارم از نظر روحی خصوصا ک نازه زایمانم کردم

دلم میخاد برم خونه خودم ولی میترسم تاحالا تجربه بچه داری مداشتم چجوری کارای خونه و اشپزی و اونور لچه رو کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بچه الان زیادکاری نداره.اکثراخوابه .۱ماه شده دیگه بروخونت باشوهرت کاراروتقسیم کنید 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

دیگه بالاخره که باید بری گلم

من خودم همیشه پیاز داغ آماده داشتم

حبوباتمم از قبل نیم پز و فریز بود

خورشت رو تو دیگ میریختم و برنج رو تو پلوپز

تمیزکاری کردم میکردم تا بیشتر به بچم برسم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

عزیزم بعد یک ماه خودت از پس کارات برمیای ولی باز اگه سختت هشت یه هفته مامانت رو با خودت ببر خونت

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

یه ماه زایمان کردی،مثلا چیکار میخای برای اون نوزاد بکنی که میگه مادر خوبی نیستی؟

بعدشم همه ۱۰ روز میمونن یا کسی میاد پیششون 

دیگه برو خونتون 

سوالی داشتی اینجا بپرس خیلی خوب راهنماییت میکنن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

بچه تا ۲ ماه سخته بخصوص که رفلاکسی یا کولیکی باشه ولی ب هرحال باید کم کم عادت کنی پسر من که بشدت بد قلق بود یمدت کولیک داشت الانم رفلاکس  وقتایی که خوابه خونه رو سریع جمع میکنم باصدای جارو اروم میشد میخوابید تا دوماهگی با صدای جارو میخوابوندمش و دیگه خودم تنبلی نمیکردم ب کارام میرسیدم و بعدش خواب الان خداروشکر دارو میدم واسه رفلاکسش و ۴ ماهش شده دیگه خوابش خیلی خوب شده تقریبا ب همه کارام میرسم و شبم یکی دوبار شیر میخوره بازم میخوابه منم میخوابم  هرچقو زودتر بری خونه خودت بهتر میتونی بچتو بشناسیو زودتر عادت میکنی

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

خونتون از مامانت دوره؟ ما ۹ روز مامانم اومد پیشم معذب بودم مدام مهمون گرما دخالت خیلی بهم سخت می گذشت یجوری که مامانم ناراحت نشه گفتم بره احتیاج دارم تنها باشم ریلکس کنم ولی خوب من ۶ ماهگی بچم مدااااام مهمون داشتم یعنی منظورم اینه تنها نموندم هرررر روز می اومدن سر می زدن 😖 اگه خانوادت بهت نزدیکن نترس برو خونه کمک بخوای مشکل داشته باشی میان 

بچه تا ۲ ماه سخته بخصوص که رفلاکسی یا کولیکی باشه ولی ب هرحال باید کم کم عادت کنی پسر من که بشدت بد ...

خودمم دوست دارم برم خونم

من تا میام پیش بچم روش پتو بزارم میگ نکن یجوری میگ انگار من مادرش نیستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه ماه زایمان کردی،مثلا چیکار میخای برای اون نوزاد بکنی که میگه مادر خوبی نیستی؟ بعدشم همه ۱۰ روز م ...

تا میام مثلا پتو رو بچم بزارم میگ برو کنار تو چی میفهمی 

اصلا اینجام اعصابم‌راه میره خواهرم

امروز دخترم‌بردم دکتر نفخ داشت از دکار اومدم میگ چرا ب حزف مامان گوش ندادی چرا بردی دکتر ما ک گفتیم هیچی نیست یا من دارم با مامانم حرف نیزنم بینمون دعوا میندازا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمم دوست دارم برم خونم من تا میام پیش بچم روش پتو بزارم میگ نکن یجوری میگ انگار من مادرش نیستم

میدونم واقعا سخته من خودمم اذیت بودم دم عیدی مادرم هی میگفت خونه تکونی دارم احساس معذب بودن میکردم ولی امدم خونمون راحت شدم 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
میدونم واقعا سخته من خودمم اذیت بودم دم عیدی مادرم هی میگفت خونه تکونی دارم احساس معذب بودن میکردم و ...

منم برم خونمونفک کنم راحت شم

فقط همش میگم یهو گریه کنه چیکار کنم هیچ تجریه ندارم میترسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40