2752
2734
عنوان

سفر به یونان یا عروسی گرفتن ؟دخترای مجرد بیاین یه چیزی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2213 بازدید | 163 پست
اره اونا مهمن پولم مهمه کسی ک پول نداره با چی دنبال هوس بازیش مردی ک نداره فکر جور کردن قسط وامش اون ...

بله دقیقا

من کلا بنظرم اونا الویت بالا تری دارن ولی فقط اونا ی اینده شغلی خوب هم مهمه مثلا کسی ک بدونی درسش تموم شد مهندس یا رکتر میشه یا چ میدونم اول کارشه و بعدا میگیره چون هم کارش خوبه هم خودش تلاشگره و اولش انتظار ندارم پولدار باشه همین ک خوب باشه بعدا پولدار میشه چون کارش خوبه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
آره کمه سنت ولی ن در حدی که فکر کنی پول مهم نیست چون همسن های تو تو این سن خیلی هم پول دوستن و چیز ب ...

اتفاقا من خیلی هم ولخرجم ولی منظورم متوجع نشدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه پول داشته باشه خیانت کنه،هول باشه،هیزباشه،چشمش دنبال بقیه باشه،بی عرضه باشه،بداخلاق یاشه،محل ند ...

ببین طرف پولدار باشه از پولش خرج خودت می کنی بهترین پوست و استایل و زندگی رو می سازی بهترین سفر ها رو می ری اونم بیشتر از قبل عاشقت می شه

ولی اگر فقیر باشه تو مجبوری از خرج های به اصطلاح اضافی بزنی تا زندگیتون خوب بشه استایل و... عالی نداری مرد هم که فکر می کنه همه پیشرفت زندگی هنر خودشه، می ره با یه خوشگلتر خیانت می کنه

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
خلاصه کسی که فکر می‌کنه مرد پولدار همش خیانت می‌کنه یا وفادار نیست و نمیتونه این دوتا کنار هم باشه و ...

الان دگ کلا ازدواج کم شده پسراییم ک پولدارن انقد زیر دستشون  دختر اصلا زن نمیگیرن 

2731

ولخرجی چه ربطی داره؟کی ولخرج نیست 

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
الان دگ کلا ازدواج کم شده پسراییم ک پولدارن انقد زیر دستشون  دختر اصلا زن نمیگیرن

مثلا داداش منم خیلی پولداره ولی الاپ میخواد زن بگیره تو تاپیک های قبلی هم گفتم که ۳۵گرم براش طلا خریده

با مردای نی نی سایت مهربان باشید اینا خواهرای لطیف ما هستن یه چیزی میگید گناه دارن گریه میکنن تورو خدا این مردا رو نه ببخشید این زنای لطیف و رعایت کنید 🥲🙏🏻+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم.باور کنید ۹۹درصد مردا اصلا از زن کم توقع و اونایی که به راحتی از خودشون میگذرن خوششون نمیاد بار ها هم ثابت شده و تو اطرافتون هم دیدین ،که اون زنهایی که خواسته ها و موقع بیشتری داشتن موفق تر شدن و شوهرشون هم بیشتر قدرشونو می‌دونه تا اون زنی که یه پیرهن رو هم به خودش زیاد میبینه.
می دونم شخصیه ولی اگر دوست داشتی جواب بده می شه یکی دو تا از مهم ترین معیار هات رو بگی؟ ممنونم❤

اینده شغلی خوب و تلاشگر بودن این خیلی مهمه پسری ک تلاشگره واسم

شخصیییت خوووب 

مودب باشه طرف اهل لاس نباشه

هیز و هول نباشه دختر ندیده نباشه

یکی ک شخصبتش نشون بده تو زندگی وفاداره

دست بزن ندتشته باشه اهل دود و الکل و اینا نباشه

اهل اکیپ دختر و پسر و سفرای اینجوزی نباشه

پارتی و مهمونی های مختلط اصلاااااااا نباشهههه

سرش تو کار و پیشرفت خودش باشه

اینجوری تا رسبدن ب بالا ترین نقطه حتی اگ صفر هم باشه ارزش موندن داره

ظاهرشم ی چیز معمولی ک تو ذوق نزنه چون معمولا ادما قیافشون ک دست خودشون نیس

خاهش میکنم❤️

تاپیک جدید زدم 

اینده شغلی خوب و تلاشگر بودن این خیلی مهمه پسری ک تلاشگره واسم شخصیییت خوووب  مودب باشه طرف ا ...

عزیزم امیدوارم همونجوری که دوست داری سر راهت قرار بگیره❤

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
منظورم اینه مث همه دخترام از این نظر😂

کلا به نظرم همه ب دخترا میگن توقع شونو بیارن پایین ولی کسب به پسرا نمیگه چرا دنبال زن شاغل خوشگل خوش اندامی یا ....

من به شخصه یه عقد خوب+ماه عسل (به شرط اینکه خارج از کشور باشه) رو ترجیح میدم یه همچین هزینه ای رو ممکنه دیگه ادم نتونه برای سفر خارج از کشور کنه با توجه به شرایط الان کشور. 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2706