2733
2734

بدونید اون آدم که توهین میکنه در درونش یک خشمی داره.. هم نسبت به خودش هم نسبت به دیگران..

و چون توی مجازی پشت گوشیه راحت فوحش میده

و یک کودک درون ترسو و بذدلی داره..

اون آدم تروما داره که هنوز حل نکرده.. هنوز با خودش و دنیای بیرون خودش به صلح نرسیده... و فک میکنه اگ کسی رو تحقیر کنه خودش بالاتر و ارزشمندتر میشه... درصورتیکه داره گول ایگو یا ذهنش رو میخوره...خودش بازیچه خودشه‌...

پس هیچوقت ناراحت نشید چون توهین و فکر ناقص آدم ها ، ارزشمندی شمارو ثابت نمیکنن.. اون ها واقعا بیمارن...و خودشون متوجه نیستن و توی باتلاق سیاهی و ناآگاهی اند..

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کی بهت چی گفته که اومدی روانشناس شدی الان؟    

عزیز من توی زمینه خودشناسی کار میکنم

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
ولی خب اینحوری که نمیشه اجازه داد هر کسی هم هر رفتاری که میخواد داشته باشه

اون بحثش فرق داره گلم...

کی بهت چی گفته که اومدی روانشناس شدی الان؟    

ببین این حرفی که زدی خودت نیستی.. صداهای توی ذهنت هست بهش میگن ایگو... ایگو با تحقیر کردن و....از ذهنت انرژی میدزده... الان ایگوی ذهنی تو دچاره کم ارزشی شد احساس خطر کرده.. بهت گفته این حرفای استاتر رو کم اهمیت جلوه بده.. بهت گفت برو بنویس چرا فاز روانشناس گرفتی....

عزیز مهم نیست شما چی میگی بمن.. من کامل میتونم بفهمم که خودت الان گول ایگوی توی ذهنت رو خوردی... اگه یکم خودشناسی کار کنی متوجه میشی..

ببین این حرفی که زدی خودت نیستی.. صداهای توی ذهنت هست بهش میگن ایگو... ایگو با تحقیر کردن و....از ذه ...

صرفا شوخی بود صحبت من

به نظرم گلم شما خودکم بینی بیش از حد داری و هر برخوردی رو تحقیر ميبينی 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
صرفا شوخی بود صحبت من به نظرم گلم شما خودکم بینی بیش از حد داری و هر برخوردی رو تحقیر ميبينی 

عزیزم.وقتی من به تو اون حرف رو زدم مچو ایگوت گرفته شد. به این حالت تو میگن حالت دفاعی.. ایگوت توی حالت دفاعی قرار گرفته..بخاطر همین الان گفتی که من دچار کم بینی ام...

حواستو جمع کن.. دوباره الان گول ایگو توی ذهنت رو خوردی..

حواست باشه که حقیقتِ تو،  اون ایگوی توی ذهنت نیستی.....

عزیزم.وقتی من به تو اون حرف رو زدم مچو ایگوت گرفته شد. به این حالت تو میگن حالت دفاعی.. ایگوت توی حا ...

این بنده خدا سه روز قبل از این بحث، یه آقا رو فقط بخاطر یک شوخی بلاک کرده و بهش گفته مرتیکه... توی تاپیکهاش هست .

نمیخواستم غیبت کنم اما کارما چقدر زود عمل می‌کنه!

اون آقا شاید قصد اهانت نداشت و فقط شوخی کرده، و البته اینجا هم خود این خانم میگه شوخی کردم، اما تبعات شوخی براش سنگین بود...