2752
2739

از وقتی یادم میاد ما تو بدبختی و فلاکت بودیم اونا با ارث پدرشوهرم بهترین زندگی رو ساختن به شوهرم میگم خب حقت بگیر میگه وقتی نمی‌دن چکار کنم راستم میگه پدرش و مادرش با خواهراش طرف همون پسرن رفته خونه خریده ۴میلیارد الان سه تا خونه داره ولی به شوهر من هیچی نمی‌دن میگم خب شکایت کن میگه بابا پدرم رفته زده به اسم اون طرف اونه می‌تونه بگه از خودشن  خدا لعنت کنه اینجور افراد رو

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

اون وقت ما با ماهی ۱۰تومن سر میکنیم 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا لعنت شون کنه اونقدر فرق میذارن بین بچع هاشون راست میگه همسرت اگر قانونی زده باشن کاری نمیتونه بکنه چون زنده هستن و در سلامتی کامل زدن اگر نزدن ب نامش مثل برادرشوهر من میتونه حقش رو بگیره 

الان که زنده و سالم هستند و میتونند هرطور دوست دارن پولشونو خرج کنند و به هر کس دوست دارند بدهند ول ...

خداکنه زمین گیر بشن آتیششون مبدم

2740

به شوهرم هم از این موضوع حرفی بزنم عصبی میشه میگه هیچی نگو  ....خدا خودش بزاره تو کاسه برادرشوهرم که تنها میخوره ذلیل شده

پدر شوهرت زندس؟  اختیار اموال خودشو داره ببین شوهرت چیکار کرده که راضی نیست از اموالش بهش بده

بعضی پدر مادرها بین بچه ها خیلی فرق میزارن 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
به شوهرم هم از این موضوع حرفی بزنم عصبی میشه میگه هیچی نگو  ....خدا خودش بزاره تو کاسه برادرشوه ...

هیچیشون نمیشه ما هم این ماجرا داشتیم الان عموم امریکا زندگی میکنه ما اینجا با بی پولی داریم زندگی میکنیم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

دیدم از اینا ولی اینم دیدم پسر سال تا سال یاد پدر مادر نمیکنه که هیچ همیشه هم دعوا داره بعد اینیکی پسر همه کاراشونو به عهده گرفته گمک حالشونو تو این جور مواقع باید هم یه فرقی بینشون باشه یانه

خدالعنتشون کنه خب نیارن بچه وقتی که قراره فرق بزارن فقط زاییدن بلد بودن سگم می‌تونه بزایه.  

پدر شوهرت زندس؟  اختیار اموال خودشو داره ببین شوهرت چیکار کرده که راضی نیست از اموالش بهش بده

اره ....خب عزیزم غلط کرده بچه درست کرده  که نمی‌خواهد بهش بده شوهر من آدم ساکتیه 

دیدم از اینا ولی اینم دیدم پسر سال تا سال یاد پدر مادر نمیکنه که هیچ همیشه هم دعوا داره بعد اینیکی پ ...

ولی ما کنارشونیم اون پسرش رفته یه جایی دیگه مریضم بشن نمیاد اگه بیاد یه قرصی میاره دیگه دکتر نمیبردشون