2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اره جانم بپرس

مرسی جانت سلامت 

خواهرم میخواد تغییر رشته بده از طراحی دوخت بیاد انسانی

حالا شهریور باید ۴ کتاب رو امتحان بده  منطق علوم فنون و اقتصاد  اون یکی یادم نیس

بنظرت میتونه این دوماه فرصت بخونه ۱۰ ازشون بگیره؟

علوم فنون حفظیات یا یادگیری؟

کتاب یا جزوه ای هست بخرم براش از رو اون بخونه ؟؟

2740
مرسی جانت سلامت  خواهرم میخواد تغییر رشته بده از طراحی دوخت بیاد انسانی حالا شهریور باید ۴ کت ...

سلام عزیزم خیلی کار خوبی میکنه فقط قبلش اینو یگم که انسانی اصلا شبیه چیزی که میگن نیست و خیلی درسای سنگینی داره تاریخ منطق اقتصاد همه ی اینا سنگینن و مفهومی اگه واقعا حفظیاتش خوبه و دوست داره این رشته رو بله خیلی عالیه 

و به نظرم بله 2ماه خیلی فرصت خوبیه براش این دوماهو بگو خوب برنامه ریزی کنه درسارو تقسیم بر روزاش کنه از الان شروع کنه 

بگو برای هر درس کلیپ اموزشی بببینه بعدش بره سراغ متن کتاب یا جزوه و بعد حل نمونه سوال خیلی خوب رتهش مسندازه

بنظرم نیازی به خریدن چیزی نیست فقط از همین الان کتابارو از ذوستی یا کسی بگیره یا حالا جزوه یا پی دی اف دانلود کنه و خوب از روش بخونه

راجب علوم و فنون پرسیدی علوم و فنون مثل ادبیات هستش که اون رو تخصصی تر میخونبم مباحثی مثل ارایه ها و تقطیع شعر و ... داره زیاد سخت نیست با چند تا کلیپ اموزشی به راحتی میتونه نمره ی خوبی ازش بگیره 

سوال دیگه ای داشتی در خدمتم

کانال یا کتاب مفیدی سراغ داری؟ اصلا نمیدونه چطور شروع کنه  منم انسانی بودم ولی خوب یادم رفته ...

سایت آلا کلیپ هاش رایگانن برای همه درسا هم داره مدرساش عالین و اینکه توی روبیکا میتونه کانالارو ببینه یا اینستا پیجای مشاورای تحصیلی معمولا مطالب خوبی میزارن