2752
2734
عنوان

دورویی مادر شوهرم

179 بازدید | 9 پست

سلام دوستان خوبین من تازه به نی نی سایت اومدم یه مشکل بزرگی که دارم اینه که من خونه مادر شوهرم اینا زندگی میکنم و اینم بگم شوهرم جونش در میاره برا مادر شوهرم و خونواده خودش اصلا حرف منو گوش نمیکنه که الان بخوام بگم از اینجا بریم  دستشویی ما تو حیاطه و با خانواده شوهرم مشترکه خواهر شوهرم مجرده مثلاً میاد درو میزنه میگه دستشویی چرا کثیفه بیا دستشویی رو بشور پیش مادرشوهرم میگه بعد که من میگم این حرف رو گفتن بهم مادر شوهرم میگه نه نگفته یا وقتایی که دخترانش خونه نیستن میاد خونمون یا من میرم موقعی که خونه هستن انگار من نیستم کلا میمونم پایین و دیونه میشم وقتی هم برم هزار جور تیکه بارونم میکنن توروخدا یه راهکار بدین چطوری رفتار کنم با اینا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هفته ای یک بار برو خونشون 

قانون بزار 

در هفته دوبار دستشویی رو بشور بیشتر نه به همه بگو 

دختراش اونجا بودنی اگر دعوتت کرد برو نه نرو 

ماهی ی بار خونت دعوت کن نه بیشتر 

در رو زد خواهره باز نکن بگو نشنیدم یکی درمیون باز کن 

فاصله فاصله فاصله

میدونین من مشکلم اینه که خیلی تو خونه میمونم مجبور میشم برم اونجا هیچکسیو هم ندارم شوهرم اجازه نمیده کلاسی یا باشگاهی جایی برم چون از اول هر روز خونشون میرم الان هم خجالت میکشم دیگه نرم بنظورتون چطوری رفتنم رو کمتر کنم 

2740

از یه طرف هم نمی‌دونم دخترم و چیکار کنم چون مادر شوهرم رو خیلی دوست داره من واقعا خیلی ساده هستم واقعا دیگه بریدم نمی‌دونم چیکار کنم مخصوصا اینکه یه چیز بدی بهم میگن میام به شوهرم میگم بهم میگه تو میگی من برم تو روی خونوادم وایسم من هیچ موقع اینو نخواستم ولی این اینطوری فکر می‌کنه