2737
2734

راجع به مسائل درونی خودش صحبت می کنه؟ با شما به اشتراک میذاره یا همشو می‌ریزه تو خودش؟ 

بنظرتون باید چیکار کرد تا راجع به مسائل شون صحبت کنن؟  اصلا بنظرتون ضروریه که مرد با همسرش درد دل کنه یا بهتره با رفیقای مردش حرف بزنه؟

اره میکنه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

درباره همه چیز با جزئیات با هم صحبت و دردودل میکنیم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه خودش دلش بخواد میگه

شما نمیتونی کاری کنی

همسر من تا حدودی میگه..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740

اصلا ایشون بطور کل کم حرفن 

ابدا حرفی نمیزنن در مورد مسائل کاریشون و نگرانی هاشون 

درد و دل دیگه ای ندارن 

هی میپرسم فقط میگن تو‌نگران نباش چرا خودتو ناراحت میکنی همین

دوست و رفیقی هم ندارن یدونه کلا دوست دارن

اهل صحبت با هیچکس نیستن 

اصرار بیفایده است. ایشون فقط توجه میخوان و محبت بدون سوال🙄😁

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

همسرم بله . با جزییات و صریح 

اما من خیر . 

به نظرم نمی‌تونید کسی رو که قائل به درد و دل نیست رو وادار و مجاب به این کار بکنید .. کما اینکه من و همسرم بسیار با هم رفیق و همدل هستیم ..‌ اعتماد و اطمینان بسیار بینمون وجود داره .. اما من اصولاً درود دل نمیکنم و نهایتاً ترجیح میدم بنویسم و بعد پاره کنم تا اینکه بازگو کنم .. 

2706