2752
2739

مثل بقیه پدرومادرا آرزوشون خوشبختی من هست 

نه تنها مجرد موندم 

تو کارم موفق نبودم واقعا 

من پیراپزشکی خوندم دوست ندارم اما چندسالی کار کردم الان بیکارم به خاطر دوباره کنکور دادن کمتراز یکساله نمیرم

الان بعد کنکور نمیدونم چیکارکنم باز برم سرکار ؟

مراکز خصوصی میتونم برم 

از یه طرف چاق شدم به خاطر بی تحرکی و کنکور 

از یه طرف درآمد صفر 

از یه طرف بی انگیزه 

نگاه سنگین دیگران 

(رشتم دقیق نگم چیه و دوباره کنکور دادنم دوست دارم درس بخونم رشته های ارشد دوست نداشتم)

سی و یک سالمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تو باید از اونا طلبکار باشی که تو ایران بدنیات آوردن

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2740
رشته پیراپزشکی خوبه که کاش بااین سن کارمیکردی ناراحت نشیا ولی سنت مناسب از نوشروع کردن یه رشته جدید ...

برای درس خواندن دوباره برای من سن مهم نیست 

چون حسرت بیشتر اذیتم می‌کنه تا اینکه بگم دیر شده تا اینکه چهل بشم و بگم چرا تلاش نکردم 

فقط اینکه همه چیز انکار بهم گره خورده و درست نمیشه ناراحتم 

بخدا لذتت ببر از مجردی وگرنه تو ازدواج هیچی نیس بازم دو سه سال وقت داری واس ازدواج فقط یه کار پیدا ک ...

کار هست خداروشکر 

هرچند. استخدام رسمی نیست

اما مراکز خصوصی میتونم کارکنم 

اما کلا بی انگیزه شدم 

پس صبر کن همه چی حل میشع به موقعش

آخه اطرافم زیاد هستن هم سن من یا کمی بزرگتر یا کوچیکتر دارن ارشد میخونن فرقی بین خودم و اونا نمی‌بینم 

فقط می‌خوام تلاشم بی نتیجه نمونه

آخه اطرافم زیاد هستن هم سن من یا کمی بزرگتر یا کوچیکتر دارن ارشد میخونن فرقی بین خودم و اونا نمی‌بین ...

خودت میگی نمیخوای ارشد نمیخونی کلا شرایط تو بااونا فرق داره اگه نمیتونی این شرایط و تحمل کنی پس برو دنبال کارت

کاربری دست دونفر
خودت میگی نمیخوای ارشد نمیخونی کلا شرایط تو بااونا فرق داره اگه نمیتونی این شرایط و تحمل کنی پس برو ...

شاید درست نتونستم بگم 

من کنکور دبیرستان شرکت کردم می‌خوام رشته دیگه بخونم 

منظورم اینه اونا هم سن من میرن دنبال ارشد و دکترا من ترجیح دادم دوباره کنکور دادم 

سرکار مجبورم بعد کنکور برم سرکار چون درآمدش نیاز دارم این یکسال صفر شدم