2752
2734

مثلا برا عروسی رفتنی اگر پوستت چرب و یا مختلط دارید پنکک میزنید یا کرم پودر؟؟‌

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی  فقط کانسیلر و پودر فیکس

فقط از همین دوتا برا عروسی رفتنی استفاده میکنی؟

پوستت مختلطه؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2731
فقط از همین دوتا برا عروسی رفتنی استفاده میکنی؟ پوستت مختلطه؟

16 سالمه مامانم همینقدم حرف میزنه بهم خودشم با ابنکه پوستش پره جاله چولس اصن برا عوسیا ارایشگاه نمیره خودشم روی گونش اینارو هیچی نمیزنه فقط رژگونه چون بیشتر نشون میده

کلا کرمپودر برای گیریمه و اینایی که میخوان حرفه ایی میکاپ کنن بنظرم شمام فقط از کانسیلر و پودر فیکس استفاده کن 

روی جوش و لک اینارو بپوشون زیر چشم و اگر میخوای از سایه استفاده کنی پشت چشمت رو بزن بعد هرجارو زدید پودر فیکس بزنید تا بعد چند ساعت براق نشه نماسه

بله پوست من تقریبا چربه،اینطورهی که وقتی با فیس واش میشورم کمتر از 2 ساعت دوباره چرب میشه

اگر خیلیی چربه و جوش میزنه برید دکتر اگر نه زیاد چرب نیست بنظرم اون چربی برای پوست لازمه

16 سالمه مامانم همینقدم حرف میزنه بهم خودشم با ابنکه پوستش پره جاله چولس اصن برا عوسیا ارایشگاه نمیر ...

مرسی عزیزم