2752
2734
عنوان

کشیدن بخیه دندان عقل

91 بازدید | 24 پست

سلام. کشیدن بخیه دندان عقل درد داره؟😁

من ۲ هفته پیش جراحی کردم دکتر گفت ۱۴ روز دیگه بیا برات بکشم امروز قراره برم، صبح خودم یکم با موچین باهاش ور رفتم خیلی درد گرفت، تو مطب هم قراره درد بگیره یا دکترا بلدن یه جوری بکشن که درد نگیره؟😭🤧

غروبِ آفتاب ثابت میڪنه ڪه؛ پایان هم میتونه قشنگ باشه...🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم اصلا

جراحیشم درد نداشت چه برسه به کشیدن بخیه‌اش

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2731
 نه اصلا درد نداره

مطمئنی؟ خودم باهاش ور رفتم خیلی درد گرفت انگاری چسبیده البته این بخیه روی لپم بود

دکتر در کسری از ثانیه درش میاره!🥲😂

خودت چرا باش ور رفتی!؟ منم اون موقع که کشیدمش فک کردم خودم میتونم درش بیارم، یکم کشیدمش درد خیلی شدیدی داشت!

لعنت بش روزی هم که دندون رو کشیدم دوس داشتم بمیرم! وای چه روز بدی بود!🙃😂

درد نداره من خودم با موچین سریع کشیدم هیچی نفهمیدم 

آخه انگاری چسبیده بود البته روی لپم بود این بخیه

نه عزیزم اصلا جراحیشم درد نداشت چه برسه به کشیدن بخیه‌اش

وای من سر جراحیش مُروم و زنده شدم خیلی اذیت شدم‌. دندونم فکجوش بود ریشش هم با عصب تداخل داشت خیلی بد بود

مطمئنی؟ خودم باهاش ور رفتم خیلی درد گرفت انگاری چسبیده البته این بخیه روی لپم بود

نه من خودم لثم پاره شد تا دکتر دندون عقلم رو کشید بخیه زد بعد از ۱۰ روز رفتم پیشش کشید اصلا درد نداشت نترس اون کارشو بلده

خدایاشکرت🩵
وای من سر جراحیش مُروم و زنده شدم خیلی اذیت شدم‌. دندونم فکجوش بود ریشش هم با عصب تداخل داشت خیلی بد ...

دلیلش همین بود پس که رو کانال عصب بود🥲🥲 ولی عادیش درد نداره

اما بخیش درد نداره نگران نباش😅 من ۳ تا حراجی داشتم

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
دکتر در کسری از ثانیه درش میاره!🥲😂 خودت چرا باش ور رفتی!؟ منم اون موقع که کشیدمش فک کردم خودم میت ...

آخ اخ شما هم خودت باهاش ور رفتی قبلش؟ من قصد اینکه خودم بکشم نداشتم گفتم بذار ببینم آزاد شده تو لثه یا نه که دیدم یااااااا عللللللی چه دردی گرفت. بعد که دکتر کشید درد نگرفت؟ من یدونه بخیه لپم خورده یدونه زیر دندون قبل از عقل یدونه هم داخل خود حفره دندان عقل. من با اونی که رو لپم بود ور رفتم😁

2706