2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ندیدم ولی تو اینستا تعریف میکردن

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2731

تو اینستا میگفتن دوبله اش خوب نیس 

و فیلم ضعیفیه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2740

دیدن ایرانیای هول عاشق هانده شدن برداشتن اونو چپوندن تو فیلم مردای هیزم از خدا خواسته ریختن تو سینماها😂 ولی شنیدم زیاد جالب نیست

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

نظر شخصی من اینه : به نظرم باید اول حتی شده یه خلاصه کوتاه درمورد زندگی شمس و مولانا خونده باشی و مقداری تسلط به ادبیات و داستانشون داشته باشی که متوجه فیلم بشی .

چون از گذشته و حال در حال تغییره . 

فیلم عمیق نیست و بخش کمی از داستان شمس و مولانا رو نشون میده .

دوبله یه مقدار ضعیفه برای بازیگرای ترک اما ایرانیا صدای خودشونه .

انقدر که هست میده فیلم بدی نیست اما میتونست خیلییییییییی بهتر باشه .

و حتی اگه یه مینی سریال می‌ساخت و عمقی تر به ماجرا نگاه میکرد قشنگ تر بود .

معمولا کسایی که صرفا بخاطر هانده  رفتن و شناختی نسبت به شمس و مولانا نداشتن حوصله اشون سر رفته  و چیزی نفهمیدن😂✨

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
نظر شخصی من اینه : به نظرم باید اول حتی شده یه خلاصه کوتاه درمورد زندگی شمس و مولانا خونده باشی و مق ...

والا چون میگن نیم ساعتش سانسور بوده کسی چیزی نفهمیده داداشم اینا هم رفتن دیدن همه منحرف بیشتر تو کف شمس و مولانا بودن تا بقیه😂

2706