2752
2734
عنوان

ب چشم زخم اعتقاد دارید

122 بازدید | 25 پست

تا میرم یه جایی یا کسی میاد خونم دختر مریض میشه ی مریضی عجیب تب میکنه و بی اشتهاو استفراغ میشه بدون هییییچ دلیلی

هرچه دادم به اوحلالش باد

نه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین تا میرم خونه ی مادر شوهرم ی اتفاقی نیفته برام ی بار گل مژه میزنم ی بار مسموم میشم ی بار تصادف میکنم

چند وقت پیش گفتم ما نوه زیاد هستیم جمع میشیم میگیم می‌خندیم بازی میکنیم خونه ی پدر بزرگم اونم کاری نداره با ما، سریع پدر بزرگم فوت شد!!!

مو فرفری جذاب❤️
البته فلمینگ هم در نظر بگیر شاید دخترت خدای نکرده مریضه اگر کوچیک باشه چون اصولا بچه ها حساسن

صدتا دکتر بردم صد جور ازمایش هیچیش نیس دیگه اخر سر به چشم زخم رو اوردم گفتم شاید ازین باشه چون خییییلی خوشگل و ارومه کوچیکه

هرچه دادم به اوحلالش باد

توبچی اخادیث گفتن که هست و پیامبر صلی الله میگه چه افراد زیادی که به خاطر چشم زخم ....ولی خب راهکارم داره حتما از چهار قل و وان یکاد و ایت الکرسی استفاده کن روزی یه بار ایت الکرسی بخون 

اره خیلی 

متأسفانه تو چشم بودن اصلا خوب نیست ماهم همینیم 

یه سریا که انقدر دلشون سیاهه حتی به رومون میارن

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706