2733
2739

دوستم پروتئین تراپی کرده موهاشو ب نامزدش گفته برام شامپو بدون سولفات بخر. پسره بهش گفته توو خونه باباتم شامپو بدون سولفات میزدی مگه 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 با این مردا چجوری باید رفتار کرد توو دوره نامزدی ؟؟؟

وای بیشعور

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اگر قبلا هم خب اهل این چیزها بود میگفت بله قبلا هم استفاده میکردم ولی خب یکسری دخترها عقده هاشونو خونه طرف میخوان برطرف کنن که پسرها حق دارن بعد نامزدی خرید شامپو خدایی ضایع است به نظرم چرا ادم خودشو کوچیک کنه میتونه چیزهای دیگه به نحو بهتر از اقا خواست.

ولی یه چیزی بگم واقعا یه سری دخترا نامزد میکنن میشن یکی دیگه انتظار دارن صفر تا صد پسره بدون حرفی هزینه کنه خب واقعانم درسته مگه خونه پدرشون میتونستن این کارو کنن؟

هزینه پروتئین تراپی کراتین کلا اینکارا بالاست چرا تا نامزد میکنن یاد اینجور چیزا میفتن 

حرف پسره کاملااااا اشتباه بوده زنشه وظیفشه خرجش کنه ولی بعضی دخترا هم شورشو در ارن 

دوره نامزدی برای همینه دیگه ، که بتونی طرف رو بهتر بشناسی قبل از اینکه باهاش ازدواج کنی بعد اگه دیدی شعور نداره ، ول کنی بری دنبال زندگیت

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

هیچی یک ماه ک سرد بشه باهاش میفهمه باید حرفشو مزه مزه کنه

خوبه طلا و ایفون ۱۵ نخواسته ازش

بخاطر ی شامپو؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "