2733
2734

بیا ۲۰ کیلو از من بگیر🤣 برای قد تو ۷۰ زیاده ۶۰ اینا خوبه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزی نیم کیلو شیرینی خامه ای بخور با بستنی😇

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731

من یه بسته قرص جگوار خوردم   چاق شدم بازگشتم نداشت 

ولی خواهرم مصرف کرد بازگشت داشت براش.

همون جوانه گندم استفاده کن بایه کرم که باید باهم استفاده کنی ..

لەنێوان خەم و بێدەنگی تەمەنم بەسەر چوو🖤❗️..
نه اضافه وزن دوس دارم

اضافه وزن برای سلامتی خوب نیست عزیزم

همه چیز تعادلش خوبه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
اخه فکر میکنن خیلی سفت و صاف چاق میشن‌. این بشه ۷۰ کیلو سلولیت و گوشت آویزون و پر از ترک میشه 

اره دقیقا باید تناسب باشه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
من یه بسته قرص جگوار خوردم   چاق شدم بازگشتم نداشت  ولی خواهرم مصرف کرد بازگشت داشت براش. ...

میشه بیشتر توضیح بدی؟

اسمشو نشنیدم تا حالا 

کجا خریدی عکسشو میتونی  بفرستی؟

فعلا که کمبود وزن دارم نزدیکه که بشکنم😐😑

کمبود وزن و اضافه وزن جفتش خوب نیست

برو دکتر تغذیه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2706