2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن رفت و آمد ک چ عرض کنم بچه کوچیک دارم دو روز اونجام ی روز خونه خودم

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

کلا قبل ازدواج هم روابطمون گسترده نبود

پدر و مادرم که نمیشه گفت رابطه ، خداروشکر جزئی از زندگیم همیشه هستن و بدون اونا ممکن نیست و یکدونه خواهرم.

پدربزرگ و مادربزرگام‌

و خانواده همسرم(پدر و مادرش و خواهراش و برادراش).

همین.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

با خانوادم ارتباط ندارم و فازم این نیست که این طور راحت ترم و... دوست دارم ارتباط حتی به اندازه مو... باریک داشته باشم ولی اونا خودشون نمیخوان و قطع رابطن. مادرم حوصله مهمون و داماد نداره و میگه اگه غذا درست کنم و میوه بیارم از پولم میره. دوست داره برا خودش وسیله خونه بخره و تمیز بمونه و سر و صدا نباشه خونش. ما هم نمیریم. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

وای من از هرچی خواهر برادری سیرم فقط دردسر وغم غصه واسه آدم میسازن البته نه همه کلی نمیگم من فقط با خانواده خودمم بخاطر همین بچم تک فرزندهمش بهش میگم حسرت خواهر برادر نداری نخور