2733
2739

شوهرم ویزیتور شهر هارو میگرده برا جذب مشتری 

وقتایی ک ب نزدیک تربن هاش میره منو هم با خودش میبره حتی اگ منو هم نبره مامانشو حتما میبره

مادرشوهرمم گفته پسرم هرجا رفتین منو هم ببر 

کلا حس میکنم کارش اشتباه 

نمیشه ک همیشه هم مادرشوهرو با خودمون ببریم 

مگ ادم هم اینقدر نچسببب 

شوهرم هروق میخواد بره سفر کاری ب من میگ بزار ب مامانمم زنگ بزنم ببینم میره 

نمیتونم بگم نه خیر دیگ همیشه باید ببریم !!

والا انگاری سه نفری ازدواج کردیم نمیدونم شوهرم چشه 

حس میکنم دوس نداره با من دوتایی سفر کنه همیش باید مادرش باش 

عصابم خرد دهنم قفل نمیدونم نمیتونم چیزی بگم ک ناراحت نشه شوهرم 

ولی اون ک منو خیلی ناراحت میکنه 😔

همسرتون میخواد مادرش بهش خوش بگذره .

چون دوستش داره و براش مهمه

باید با هم حرف بزنید

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

درکت میکنم حریم خصوصی نداری مادر شوهرت خودش باید شعور داشته باشه که نداره حق هر زنی هست که تنهایی با همسرش سفر کنه الان یکی میاد میگه چه اشکالی داره چطور اشکالی نداره خودتون باشید دوست دارید همش مادر شوهرتون باتون سفر کنه 

من دوسال ازدواج کردم‌یه بار کلا دوتایی رفتیم همیشه مادرش بوده قبل اینکه به من بگه به اون‌گفته من‌دیگه چندتا مسافرت اخر و کنسل کردم گفتم نمیام و‌نرفتیم،پدرشوهر ندارم میگه ما ببریمش کسی نبردش مسافرت گناه داره…

2740

ببین یه وقتایی که خودتون پیش میاد دوتایی میرید خیلی تدارک از خونه بردار غذای خوشمزه و میوه و تنقلات

تو راه بگو و بخند و از همسرت پذیرایی کن

وقتی مادر میان هیچ برندار

یوخده هم کم حرف شو  و بگو بخند نکن

کلا عوض شو

عملی انجام بدی بهتر از زبونیه

عین مادر شوهر من،

باوجود دوتا بچه هنوزم ک هنوزه اگه بخاییم تا پارک سر کوچه ام بریم میگه منم میام 

اوایل ب همسرم میگفتم جوابش کنه دیدم از پسش برنماد حالا دیگه خودم محترمانه میگم مثلاً امروز سالگرد مونه دوست دارم تنهایی برم بیرون

ببین خب مادرش بزرگش کرده . 

ناراحت نشو اگر آزار نمیده . 

نمیشه ک مرد ازدواج کنه بگی خانوادت بنداز دور 

ب همسرت بگو گاهی دوتایی برین بگو من مشکلی ندارم مامانت بیاد خیلی خوش میگذره زن خوبیه دوسش دارم ولی دلم میخواد دوتایی هم بریم  . 

اگه زن برادرت هم اینجوری بگه که مادرتو نبرن خوبه؟ به مادرت بگه نچسب!

مادر من شعور دارع اینقدر ها هم نیس ک سیریش بشه 

نزاره اونا دوتایی سفر کنن 

انشالله سرت خودت بیاد تا تجربه کامل بدست بیاری

ببین یه وقتایی که خودتون پیش میاد دوتایی میرید خیلی تدارک از خونه بردار غذای خوشمزه و میوه و تنقلات ...

راهکار خوبیه اینجوری همسرش می‌فهمه وقتی با مادرش هستید لذت نمیبره مرسی منم یاد گرفتم راهکارت عالی بود

پس من چی ؟

همونقدر که به تو علاقمنده به مادرش هم علاقه داره چه بسا بیشتر

معمولا پسرا هر کاری میکنن تا مادرشون سختی ها رو فراموش کنه و خوشحالی جاشو پر کنه

که خب نباید تبدیل به یه عادت بشه

چون وظیفه نداره

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2706