2752
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و همسرم شاغلیم ....کارت پس انداز مشترک داریم جفتمون از اون استفاده میکنیم ....کسی از اون بکی پول نمیگیره

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731

آبجی از خودت گدا نساز درسته شوهر خسیس افتضاحه ولی سعی کن دستت تو جیب خودت باشه مستقل باشی هر حرفی هم زد فقرش بزن تو سرش تا یاد بگیره شعار نده من می تونم من می تونم برو بابا ده ساله قول داده هنوز سر خونه ۱ 

والا من خودم شاغلم یک ریالم پول نمیگیرم ازش 

چی بشه ی لباس بخواد برام بگیره اونم خودم حساب میکنم

ولی خریدای خونه با اونه گاهیم با من

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
2740
آره درسته ولی بهتره که زن صفر تا صد زندگیش محتاج همسرش نباشه 

الان دگه دوره ای نیست کسی محتاج باشه  ولی این موضوع که تامیگه همسرم پول نمیده فتوامیدن بروسرکاراشتباهه   طرف ماهی ۱۰۰م درامدش باشه وظیفه همسرشه بازبراش وصت بذاره بهش برسه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دیگه الان موقعیتی نیست که به دست همسر دل ببندید  شرایط زندگی سخت شده  اگه خانوم ها میتون ...

من خودم شاغلم عزیزم اما دیگه خب اونم باید یه مبلغی بده دیگه