2733
2734
عنوان

تربیت مادر

58 بازدید | 4 پست

اگه یه روز مادر شدین به پسرتون بگین حق نداره دل دختری رو بشکنه بهش بگید اگه نمیتونه مسئولیت کارشو قبول کنه با دختری وارد رابطه نشه یا حتی اگه باهاش حرف زد باهاش رابطه دیگه ای برقرار نکنه بخدا که اگه مادرا به پسراشون اینارو میگفتن هیچ وقت اینقد پسر بی وجدان نداشتیم دخترا اگه وارد رابطه عاشقانه شدین هیچ وقت نذارید دست پسر بهتون بخوره چون حتی اگه پاک ترین دختر باشی بهت میگه تو که با من اینکارو کردی از کجا معلوم قبل منم اینکارو نکردی و با اسم بدکار ولت میکنه خواهش میکنم از من ۲۳ ساله به کوچیکتر از خودم هرچقدم برات مهم نباشه بازم روحت زخمی میشع و خودتو نمیبخشی و مثل من میمونی تو کما 

پسرمون میگه چشم مامان جون    اگه این نرها مادر میشناختن و حرف مادر حالیشون می‌شد  به جای آدم بودن و درست زندگی کردن جای دهن و مخرجشون عوض نمیشد و حرمت نگاه میداشتن هر حرفی نمی‌زدند زن رو له نمیکردن  افسارشون رو نمیدادن دست شمبولشون 

پسرمون میگه چشم مامان جون    اگه این نرها مادر میشناختن و حرف مادر حالیشون می‌شد  به ...

نه خیلی تربیت مادر مهمه اینو مطمئنم یه ذره هم که شده تاثیر داره اومد منی که هیچ وقت رابطه نداشم اسم بدکار گذاشت روم رفت اصلا حالم خوب نمیشه انگار تو جهنمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خیلی تربیت مادر مهمه اینو مطمئنم یه ذره هم که شده تاثیر داره اومد منی که هیچ وقت رابطه نداشم اسم ...

من خودم ی مادرم واقعا اونطور که فکر کنی تاثیر نداره فقط یکم بازدارندس خیلی چیزای دیگه تاثیر داره مثل لقمه حرام نطفه حرام و مشروب خوری و.... از وقتی گفتن آدم دلش پاک باشه و دین همش کشکه و مادرها سلیقه ای بچه تربیت میکنن همه چی بهم ریخت 

2731
من خودم ی مادرم واقعا اونطور که فکر کنی تاثیر نداره فقط یکم بازدارندس خیلی چیزای دیگه تاثیر داره مثل ...

خب همین عرق و نطقه حرام و مال حرام از پدر مادر میاد اونیم ک همین کارو باهام کرد هم حروم خور بود هم عرق میخورد و حتی کاراشو باباش تایید میکرد هی بقیه رو کتک میزد بعد میگف بابام گفته دیشو میدم میگف ما خانوادگی با همه مثل برده رفتار میکنیم این غرور از کجا میومد؟ از پدرش من اشتباهم همین بود نشناختمش