2737
2739

الان هوا گرم شده گرم تر از این هم میشه، تابستون گرمای هوا خیلی زیاده...بالاخره آدم سرکار میره عرق میکنه باید حموم بره خودشو تمیز کنه بعضیا اصصصصلا رعایت نمی‌کنند روی حرفم با بعضی ها هست که انگار نه انگارشون، رفتم تو خیابون کنار بنده خدایی نشستم اصلا نتونستم طاقت بیارم سریع ازش دور شدم...الان دیگه خداروشکر همه چیز هست سعی کنید دوش بگیرید این برای شما عادیه کسی که به تمیزی اهمیت میده غیر قابل تحمل هستش

بیاین بهتون بگم چیکار کنید که همیشه بوی خوب و تمیزی بدین 🥰بارها اطرافیانم دوستانم بهم گفتند چیکار میکنی اینهمه بوی خوب میدی منم راهنماییشون کردم و واقعا راضی بودند🥰

اول از همه دوش بگیرید من خودم هرروز دوش میگیرم عادت کردم حداقل یه روز درمیون یا نهایتش دوروز درمیون یه دوش بگیرید این عرق ازبین بره اطرافیان یا مردمی که مکان های عمومی کنارتون هستند حالشون بد نشه...بدنتون هربار احتیاج داشت تمیز کنید حالا هرجور که خودتون میدونید و قبلا انجام دادین....مام استفاده کنید...بادی اسپلش... عطر مو خیلی عالیه من بعد از حمام میزنم... حتماً استفاده کنید...و از همه مهم تر یک عدد صابون عطری خوشبو بزارید بین لباساتون این باعث میشه لباس بوی تمیزی بگیره.لباسای بیرون وقتی عرق بدن بهش شده سریع بشورین لباس های خونه رو مدت زیادی نزارید تنتون باشه بگید هنوز تمیزه نننه اون لباس واقعا کثیفه، خلاصه خیلی رعایت کنید پاکیزگی واقعا عالیه آدم بوی خوب بده عالیه چیزایی که من گفتم هرکسی دیگه الان میدونه خوبه که همیشه اینکارارو انجام بدیم. لطفا رعایت کنید🥰

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖