2752
2739

کیا یادشونه 

یه خانومه بود میگفت روزا میخوابم تا عصر بچه هام گرسنه میشن چند باری سیب زمینی و پیاز خام خوردن😭😩

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفت مهمونی داشتیم صبح شوهرم بیدار کرد گفت خوابت نبره اون که رفت خوابیدم با صدای زنگ مهمونا بیدار شدم 

اسم کاربریشو یادم نمیاد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731
من یادمه

نمیدونم چرا یادم افتاد 

یادته گفت اسفناج پختم

2740

نمیدونم همونه یا نه ولی یکی هم بود میگفت بچم شیرخواره بیدار میشه گشنه شه گریه میکنه از گریه دوبازه خوابش میبره منم مبخوابم تا بعر از ظهر

یادمه یه جوووری همه ریختن سرش رفت دیگه پیداش نشد😐

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
وای من یادمه  چقدر دلم براش سوخت زندگی خودمم دست کمی از اون ندارن البته

منم خوابالو ام ولی قبلش صبحونه ی بچه مو میدم

ندیدم. ولییی یه عده هستن طفلکیا مریضن یا قرص میخورن واقعا تا عصر میخوابن. همسایمون خودش گفت من قرص ...

نه خانومه میگفت تا صبح بیدارم عادت کردم 

خیلیا میگفتن شبا غذا بپز لقمه درست کن واسه بچه هات