2752
2739

۶ ماه قبل ازدواجم کابینت کار اومده خونمون رو کابینت " نصفه" زده

و همینطور نصفه رهاش کرده

الان دقیقا یک ساله کابینتای خونه تو همین حالتن

هر چی صحبت میکنیم به نتیجه نمیرسیم

قرارمون این بوده ک نصف پولو اول بگیره نصف پول رو وقتی کارش تموم شد بعد اتمام کار پرداخت کنیم

الان از ما میخواد ک تسویه کنیم

من ب شوهرم میگم اومدیمو پولو دادیم این اقا دیگه خیالش راحت شد و کلا نیومد

الان باز کارش پیش ماه گیره 

اونم لج کرده نمیاد

نمیدونم چکار کنم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

*پیش ما

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

من باشم یکی دیگرو میارم کاملش کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من باشم یکی دیگرو میارم کاملش کنه

بدیش اینه 

هیچ کابینت کاری کار یکی دیگه رو قبول نمیکنه

2731
نصف نصف بده که بیاد  بقیه هم بمونه آخر کار

پولو کامل میخواد

بهش بگین همون روزی که اومدی بقیه کابینت و‌درست کردی باهات تسویه میکنیم

الان یک ساله نیومده

2740
الان یک ساله نیومده

ما یه برق کار داشتیم اینکارو باهامون کرد ما هم نه پولشو دادیم نه خودشو خواستیم رفتیم یکی دیگه رو پیدا کردیم . مطمئن باش بگردی یکی میاد که بقیه کارو انجام بده اصلا ربطی نداره .واسه چیزای جزیی هم میان حتی

ما یه برق کار داشتیم اینکارو باهامون کرد ما هم نه پولشو دادیم نه خودشو خواستیم رفتیم یکی دیگه رو پید ...

دو تا کابینت کار اشنا داریم

باید ببینم چی میشه

۱۰۰ دادیم

۶۰ تومن مونده

ببینم ۳۰ تومن قبول میکنه بیاد کارشو تموم کنه

بدیش اینه  هیچ کابینت کاری کار یکی دیگه رو قبول نمیکنه

بگرد بالاخره ینفر پیدا میشه 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
دو تا کابینت کار اشنا داریم باید ببینم چی میشه ۱۰۰ دادیم ۶۰ تومن مونده ببینم ۳۰ تومن قبول میکنه ...

آره بابا اون و بیخیال شید اون اگه آدم بود تا الان اومده بود زیادی هم به خاطرش صبر کردین