2733
2734
عنوان

یه لحظه بیا

59 بازدید | 3 پست

یه مشکلی دارم شما نظر بدین 

همسایه کناری ما خیلی آدم پولدار و عوضی هست 

این همسایه مستاجر آورده ولی بهش پارکینگ نداده و طرف تو پیاده رو ماشین شو پارک می کنه برای رسیدن به در خونش از جلوی در خونه ما از روی پل ما که ما هم برای پیاده رو و هم برای پل ماشین رو خودمون چند میلیون هزینه کردیم استفاده می کنه 

حالا مستأجرا چند تا پسر لات معتاد بی شعور هستن که وقت و بی وقت از پل میان بالا و باعث میشن شیشه های خونه ما بلرزه 

اون شبی ساعت ۳ نصف شب با لرزش خونه و شیشه ها از خواب بیدار شدم چون اونا جلو دم خونه مون با ماشین وایساده بودن و ماشین روشن بود 

چند دفعه هم تذکر دادیم محل نمی‌دن 

رفتیم شهرداری که شما یه مجوز بدین که ما تو پیاده رو مانع بذاریم که کسی نتونه با ماشین بیاد تو پیاده رو ولی مجوز نداد گفت اگر مانع بذارم برای عابر پیاده اتفاقی بیفته گردن من شهردار گیره 

حالا ما چیکار کنیم آرامش نداریم و خیلی هم زورمون میاد که ما هزینه کنیم و یه مشت لات و لوت استفاده کنن و وقتی که ما تذکر میدیم محل نمیذارن که هیچ از لج بیشتر تکرار می کنن

لایک نکن خواهر

سلام به نظر من باخود همسایتون یعنی صاحبخونه صحبت کنین وسعی کنین با همسایه های دیگه درمیون بزارین که اگه لازم باشه برای شما شهادت بدن واینجوری تهدیدش کنین که اگه همکاری نکنی شکایت میکنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731