2733
2739
عنوان

خانوما لطفا نظر بدین

76 بازدید | 23 پست

از نظر شما اگر آقا پسر تو قرار دوم بخواد ازتون دوست صمیمیتون ک ازش صحبت شده و کمی ازش شنیده رو ببرید سر قرار چ ذهنیتی براتون ایجاد میشه؟ اونم ن ی بار دوبار پیشنهادشو بده بدون این ک شما چنین درخواستی داشته باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکل حس خوبی برام بوجود نمیاد ولی غلتشو یه حوری ازش  میپرسم

علتو میپرسم هر بار یجور جواب میده ..و در کل اخرش عصبانی میشه ک این دوست شما ب درد نمیخوره هر بار اسمش میاد بحث میشه ..منم میگم خب تمایلی ندارم وتاقعا دوستم وارد رابطه خصوصیم بشه باز سر قرار گذاشتن مطرح میکنه ب دوستتم میخوای بگو بیاد

2731
حس میکنم رو اون کراشه یعنی از اون خوشش اومده  عکسشم دیده؛؟

ی عکس پروفایل داشتم دونفره بود ولی واضح نبود ..منم چنین حسی داشتم و بهم برخورد وقتی مخصوصا بیان کردم ک میخوام رابطمون خصوصی بین خودمون باشه ولی اون بازم مطرح کرد ک بیارش

ی عکس پروفایل داشتم دونفره بود ولی واضح نبود ..منم چنین حسی داشتم و بهم برخورد وقتی مخصوصا بیان کردم ...

بهش بگو قرارع بین خودمون بمونه بیارمش که چی بشه؟

چجوری آشنا شدین ؟

یه نصیحت سر قرار میری دوست و رفیق با خودت نبر

بهش بگو قرارع بین خودمون بمونه بیارمش که چی بشه؟ چجوری آشنا شدین ؟ یه نصیحت سر قرار میری دوست و ...

خب من دقیقا همین مواردو گفتمو اصا هم نبردم دوستمو ک حتی دیده باشه  اصا بارها تاکید کردم میخوام رابطمون و تایممنون برای خودمون باشه ولی وقتی دیدم هر بار تکرار میکنه دیگه واقعا بهش حساس شدم..تو همین فضای مجازی آشنا شدم

2740
نه من کلا این آدمو دو هفتس میشناسم ..برا همین رفتارش الان نمیدونم اصا میخوام باش ادامه بدم یا ن

خب پس بگو دوست ندارم دوست مو بیارم اگر قرارع اون بیاد من نمیام 

اینجوری قطعا معلوم میشه

چند سالته

نه من کلا این آدمو دو هفتس میشناسم ..برا همین رفتارش الان نمیدونم اصا میخوام باش ادامه بدم یا ن

بعدشم بنظرم تا وابسته نشدی تمومش کن!

آدمی که این حرف بگه آدم رابطه نیس 

یه آدم خوب و درست حسابی برای رابطه انتخاب کن اگر قطعا تهش ب ازدواج فک میکنی

بعدشم بنظرم تا وابسته نشدی تمومش کن! آدمی که این حرف بگه آدم رابطه نیس  یه آدم خوب و درست حسا ...

مرسی عزیزم همش دودل بودم ک نکنه من زیادی حساس باشم ب این حرف ولی وقتی نظر همجنس خودمم همینه پس قطعا این حس اشتباه نیس..وقتمو برای ی ادم با این همه حاشیه درست نیس اصا تلف کنم

خب پس بگو دوست ندارم دوست مو بیارم اگر قرارع اون بیاد من نمیام  اینجوری قطعا معلوم میشه چند س ...

خب گفتم ..ولی وقتی بازم تکرار میکنه برام آزار دهندس..میگه باشه ولی باز تو ادامه صحبتا میگه میخوای بگو ما بعد شام بریم پیشش ..من ۳۰ سالمه

مرسی عزیزم همش دودل بودم ک نکنه من زیادی حساس باشم ب این حرف ولی وقتی نظر همجنس خودمم همینه پس قطعا ...

اره خواهر من 

بیین مثلا اینه که تو عکس رفیقش بزاره پروفایلش تو بگی اومدی بیینمت رفیقت هم بیار!!!!

یعنی چی از دید خودت فک کن خیلی زشته 

اگر متهد نباید چشش کس دیگه ای رو ببینه چه برسه به زبون بیاره

سنت نمی‌دونم ولی هرچی باشه موندن با همچین آدمی واقعا وقت و عمر تلف کردنه 

تو لیاقت بهترین هارو داری 

انقد آدم های خوبی هست برات 

میگن خوب نصیب و قسمت خوب میش 🥰

خب گفتم ..ولی وقتی بازم تکرار میکنه برام آزار دهندس..میگه باشه ولی باز تو ادامه صحبتا میگه میخوای بگ ...

تو رابطه میریم که آرامش داشته باشیم نه آزار اذیت 

اولین نشونه رابطه اشتباه همین آزار ضربه اس 

حس کنی اذیتی تمومش کن 

بهش بگو رک همین که گفتی ب ما بگو دلیلم اینه و نمیتونم کنار بیام و تمام

2706