2752
2734

چند روزه دارم با بچه م تمرین میکنم که هر چیزیو نذاره کف دست بقیه .پدرشوهرم خیلیییییی از بچه حرف میکشه .😕

بگو پدر خودت و مادرخودت یا شوهرت و غریبه چیزی پرسید بگ نمیدونم فقط همین چیز بدیم ازکسی نگو جلوش 

و بگو چیزای تو خونه میگیم مال منو و تو باباس و.. ا1لا ب کسی نگیا 

پرسیدن امروز چی خوردین چیکارکردین بگو نمیدونم عزیزم همین 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگم این یک رازه،نباید کسی بدونه..پسرمم یکی میزنه ازسرش میگه خیالت راحت از مغزم رفت😐البته پسرمن ماهیه،اصلن حافظه نداره..از مدرسه میادمیگم مثلن کدوم شعرو خوندی؟میگه زنگ اول خوندم دوره یادم رفت😆

2740
اینو منم میگم . گوش نمیده 

اقتضا سنشه همه بچه ها کوچولوییشون همینطورن،ی سری خواهر من جلو یکی گف وقتی ازمون بدت میاد چرا هردیقه میخوای خونمون😂😄طرف هنگ بود

این حرفو من ب مامانم زده بودم گفتم اگ بدش میاد چرا هرروز اینجاس😅

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
پدرشوهرت  باید ادب بشه دور از شوخی خودتون هم ازش سوال و جواب میکنین؟ هر وقت خواست از خونه مث ...

نه بابا اصلا .مسائل خونه اونا برام جذابیتی نداره .از مادرشوهرم مطمینم ولی پدرشوهرم خیلی سوال میپرسه .حتی من خودم هفته ای یه بار با اتوبوس جایی میرم .هر هفته میپرسه کی میری ؟کی میرسی؟جاده تا کجا دوبانده هست؟هزینه اتوبوس چقدره؟صندلی چند میشینی؟اونجا که رسیدی کجا میری میخوابی و ....خیلی سوالاش کلافه کننده و زیاده