2752
2734
عنوان

به نظرتون به مادرشوهر بگم یا نه؟شما جای من بودین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 54 پست

لطفاً نگو بعداً همین مادرشوهرت از همین علیه تو استفاده میکنه

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو کرونا گرفته (دوراز جون برادرت) بگو دوباره کرونا اومده قرنطینه کردیمش اینجوری بگی نمیتد خونتون سرک بکشه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2731

نگو به اون مربوط نیست. بگو دلیلش خصوصیه حتی به ما هم نمیخواد بگه.

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
نه چرا بگی پس فردا بچه خودت سر یک موضوعی عصبی بشه طعنه میدن بهت..مثل داییشه:/ وقتی سوال پرسیر طفره ب ...

این درد چیزی نیست که بشه مخفی اش کرد ...

حرفها و حرکاتی میزنن که ادم خجالت زده میشه اما اگه دیگران دردش رو بفهمن کمتر باهاش کل کل میکنن

❤❤❤

اسی میگم نکنه منم دو قطبی ام 😐😐😐

من ی مشگلی دارم که گاهی وقتی گریه میکنم 

بعد یهو میبینی ی آهنگ شاد گوش میدم مسخره بازی در میارم 😐😐😐

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
خب چرابرنمی گرده پیش خانوادت؟وقتیم رفت بگوکارش تموم شده.....سعی کن تاحدامکان بهش نگی....

به هیچ وجه نمیره میگه بدم میاد از اونجا .مامانمم اورده خونمونه تا خونه پیدا کنن ولی حالش خراب شد

اخه میخواد بپرسه چرا سرکار نمیره وخیلی فضوله

خب راستش رو نگو دیگه ، چرا برای خودت دردسر درست کتی ، آبرو داداشت هم ببری

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2706