2733
2739
عنوان

موافق حضور کاربران‌ بالای ۳۰ سال تو سایت هستید ؟؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 157 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نسل شما دیگ تموم شد عزیزم فرمونو بدع ب ما😂

چقدر بی ادبی😐😂

میشه برام صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم   نه اسمم رها نه موشم☹️   (رها )موشی = رهایی + فراموشی     پناه بر تو کہ بےصدا مرا میشنوی!🌱'️  
نسل شما دیگ تموم شد عزیزم فرمونو بدع ب ما😂

دود از کنده بلند میشه عزیزم😁😁😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
2740
چشم بهم بزنی خودتم 60 سالت شده

دقیقا به قول گفتنی عمر کنی فلک رایگان کمان بهت میده و من اضافه میکنم موی سفید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
عالیه اینجوری  من خودم ۲۰ سالمه ولی با اکثر دهه هشتادی ها نمیتونم کنار بیام

اخه یه چیز طبیعیه این فاصله های سنی باهم کنار نیان 

تو خونه طرف با پدر و مادرش کنار نمیاد بخاطر اخلاقش و بچه بازیاش ولی اینجا بشدت تاکید داره که باید بقیه که ازش بزرگترن باهاش کنار بیان با بددهنیاش با بی ادبی و توهین و بی حرمتیاش 

البته تاکید میکنم منظورم همه نیست هستن کاربرایی که با وجود سن کم ولی خیلی محتاطانه و با رعایت مرزو ادب تبادل میکنن ولی انگشت شمارن متاسفانه

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
پس موافق نیستیم ! ما مهره سوخته ایم

به نظر من سایت عمومیه به رنج سنی خاصی تعلق نداره

ولی باید کاربرا یاد بگیرن دغدغه ها فرق دارن

عقاید فرق دارن

و لااااازمه به همه احترام گذاشته بشه

من خودم وقتی نظرم با کسی متفاوته و طرف ریپ میزنه میگم صحیح

یا میگم عقاید متفاوته

یا میگم سلیقه ایه

باید احترام بزاریم 

دیشداندارا غمگینه...
تازه عضو شده بودید در انتخاب کلمات خیلی دقت بیشتری داشتید  ولی هر چی بیشتر از عضویتتون میگذره ...

نه تازه عضو نشدم ! 

ولی چیز هایی از اینجا دیدم که فهمیدم ر چقدر بزرگتر باشید به کوچکتر احترام نمیزارید ! 

بعضی هاتون درباره ما دهه 80 ای ها حرف گفتید حتی به من !

تاپیک های دورهمی زدیم گفتید چرت و پرت و گزارش زدید !

تاپیک فان زدیم ترکوندید و گفتید که اینجا مسخره ای نیست!

از شادی گفتیم گفتید که اینجا همه اه میکشن شما دارید از خوبیتون میزارید 

احترام متقابله 

بقیه نکنن منم نمیکنم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

والا هرچی سایت و باز می کنی که همش شده عشم شات رلم شات نامزدم شات عکسم شات دعوا کردیم شات اکسم ازین حرفا

کاش براشون سایت جدا بود

بعدهم در برابر راهنماییها مقاومت نشون میدن نمیدونم پس چرا اینجان

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
2706