2737
2739
عنوان

فرار از خانه

102 بازدید | 10 پست

تو فضایی زندگی میکنم ، بدون دلیل و بدون این ک خطا کنم همش سرزنش میشم ،. چادری ام ، یه دختر بدون حاشیه ، خیلی از آدما بیرون از خونه تحسینم میکنن، ولی خانواده خودم بدون هیچ دلیلی باهام لج کردن .غیرت بی جا آدم سالم و بیمار می‌کنه 

به خدا خسته شدم دیگ 

نامزدمم اصلا پشتم نیس از خانوادم بیشتر اذیتم می‌کنه 

دختر پر انرژی ام ، به خودم میرسم و....

ولی اونا می‌خوان افسردم کنن

همش بحث تو خونمون ، بابام خیلی شکاک و حرف رو زیاد تکرار می‌کنه 

خیلی دلم میخواد فرار کنم مگ آدم چند سال زندگی می‌کنه 

به خدا اگر میدونستم سبک زندگی شون درسته میخوندم 

چکار کنم توروخدا بریدم دیگ 

فرار بنظرت عاقلانه اس دختر؟ چرا ازدواج ننیکنی با نامزدت! 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون از خانواذم بد تره

جدا شو قبل اینکه زجر کشت بده

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

فرار؟؟ از چاله بری تو چاه بنظرت کار درستیه اگه نمیتونی چیزیو عوض کنی صبر کردن بهترین راه حله. مطمن باش توخودت میتونی هیچی خطایی نکردی پس اعتماد بنفستو ازدست نده

2740

اولا که همه ی اینها تو رو می‌سازه برای آینده ، نگران نباش 

دوما هم سعی کن مشاوره بری اگه واقعا با نامزدت مشکل داری حلش کن 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
عقد نیستم 

خب پس اگ میدونی به صلاحت نیس جدا شو