2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ب نظر‌من بوس اینا چیزی نیست هرکی نظری دازه ولی پاتو بیشتز ازاین زیاد دراز نکن چون بعضی مردا جنبه اش ...

اره نامزدمن تنها باشم دستش همجا میره بازم بازور وهرچی باشه دستشومیکشم 😂

2731
کآر خوبی میکنی عشقم همه مردا همینن😂میدونم سخته ولی کنترلش کن

کنترلش میکنم دیروز تنهابودیم اومد دستشو کرد توپیرهنم بهش گفتم بیشعور گفت نگو بیشعور بهم 😕خب بایدچی میگفتم

اینجا در دوره عقد از فاصله 100 کیلومتری ماچ میفرستن    

عزیزم متاسفانه کار بسیار خوبیه از دور ماچ فرستادن در عقد

ن اینکه بری با شوهر رسمیت فلانو فلان کنی سریع اما بعد اگه خواستی طلاق بگیری حتی خانوادتم به چشم بد نگاهت کنن 

اگه حامله بشه طرف تو عقد که جوری رفتار میشه انگار بدکارست

چیزی که تو همین سایت زیاد میبینیم

و عقدای طولانی مدت که مرد دیگه انگیزه ای نداره وقتی بی دردسر تمکین بشه

رابطه تو عقد اگه به طلاق ختم بشه فقط به ضرر خانومه

پس یکم خودداری بد نیست 

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2740
کنترلش میکنم دیروز تنهابودیم اومد دستشو کرد توپیرهنم بهش گفتم بیشعور گفت نگو بیشعور بهم 😕خب بایدچی ...

خوب بد گفتی دیگه مگه غریبه بوده یهو دست زده این حرفو گفتی جور دیگه ای می‌تونستی کنارش بزنی 

کنترلش میکنم دیروز تنهابودیم اومد دستشو کرد توپیرهنم بهش گفتم بیشعور گفت نگو بیشعور بهم 😕خب بایدچی ...

میگفتی بی‌شعور خودتی😅🤭

ببین این‌تجربه خودم بهت میگم پسرا از دخترایی ک سخت بدست میان و خودشون زود در اغوش‌پسر نمی‌ذارن بدشون‌میاو

تو اک ی پسر دوست داشته باشه پسش بزنی شده ۳ سال ۴ سال دست‌نمی زنخ بهت برسه ولی پسری ک تورو برا هوس بخاد بهش بگی‌نه ولت میکنه میره

من با رلم ۳ سال باهم بودیم بخدا یبار دست بهم‌نزد گفت تا خووت نخای

میگفتی بی‌شعور خودتی😅🤭 ببین این‌تجربه خودم بهت میگم پسرا از دخترایی ک سخت بدست میان و خودشون زود ...

مانامزدیمون سنتی بود ولی خیلی گرم هست تنهابشیم نمیتونه خودشو کنترل کنه میگه خیلی میخامت 

ما قبل عقد فقط دست دادن بود یبازم با کلی التماس گذاشتم بغل کنه و ببوسه 

اخیییی التماس میکرد

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
یه ماهه دیگه عقدمه

حتبی تا یک روز قبل عقد هم نامحرمی 

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️