2737
2739
عنوان

ضایع شدم

128 بازدید | 8 پست

چند هفته پیش تو مشهد گفتم برای پدرم هم سوغاتی بخر تو سفر زیارتی 

بعد اینجا رسمه که هر کی اومد دیدنت سوغاتی میدی اونم کادو میده .برای زیارت اولی ها .قبل رفتن هم اقوام نزدیک پول میدم برای خودت هر چی خواستی بخر 

بعد پدزشوهرم پنصد داد قبل رفتن عمو دخترم که همون برادرشوهر مه یک داد مادرشوهرم پنصد جدا داد 

بعد موقع برگشتن هم همه خانواده شوهر اومدن دیدن دخترم .کادو آوردن .ما هم سوغات دادیم 

بعد پدر من نه تنها اصلا به روش نیاورد .با اینکه ما دیدنش رفتیم قبل رفتن .من تو سفر گفتم سوغاتی برای پدرم بخریم .هنوز نیومده دیدنم 

امروز شوهرم سوغاتی رو دید گفت کاش می دادیم به معلم زبان دخترم 

خیلی ضایع شدم 

نگید وظیفه نداره که بحث احترام ه 

🤦🤦🤦🤦🤦🤦

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

مشهدکه این چیزارونداره .اگه دوست داریدازته دل سوغات بخریدوببریدواسه فامیل 

این که سوغات بیاریدواوناهم کادووپول بدن زیادجالب نیست

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشهدکه این چیزارونداره .اگه دوست داریدازته دل سوغات بخریدوببریدواسه فامیل  این که سوغات بیارید ...

خوب برای زیارت اولی ها میارن اصلا اینو ول کن این چه پدریه که دیدن دخترش نمیاد

2731
خوب برای زیارت اولی ها میارن اصلا اینو ول کن این چه پدریه که دیدن دخترش نمیاد

خب شایدشرایطشون حورنبوده .منم زیادبرام پیش اومده 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

اره دیدی ی وقتایی اینجوری میشه ادم چقد حس بدی میگیره و فک میکنه کسی بهش احترام نذاشته یا شروع میکنه ب مقایسه خودش با بقیه خواهر برادراش یا بچگی هاش

همون لحظه ی کاغذ بردار بنویس همشو بنویس دلت اروم میگیره اخرش از ته و عمق قلبت ببخششون برای اشتباهات و کارایی کردن که باعث شد تو حالت بد بشه یا روی روحیت تاثیر بذاره و رها کن 

و به خودت قول بده که تو همچین والدین برای بچت نشی 

2740
نه اینکار عمدی ه 

بیخیال فکرتودرگیرنکن 

هروقت زنگ زدی بهشون گله کن