2733
2734

واقعا موندم چیکار کنم

از یه طرف خانواده شوهرم با این خانواده که عروسیشونه دعوا کردن و شوخرم از ته دل راضی نیست بیاد ولی منو بهونه میکنه که چون میخوام تو و مامانت ناراحت نشین اشکالی نداره میام میشینم نیم ساعت یه ساعتی

ولی خب اصلا تو دلش راضی نیست و همش میکه نریم بهتره

از طرفی مادر و خواهرش میگن زشته اگه نرید و اگه ما نریم اوناهم نمیرن باد که نریم شوهرم میخاد بگه من گفتم نریم و همش میوفته گردن من😐

بعدشم که ما چند ماه دیگه عروسیمونه مامانم میگه اگه نرفتین انتظار نداشته باشین اونا و همچنین خواهر برادراش بیان عروسیتون😐😂

عجیب گیر کردم😂یکم راهنمایی میکنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشکال نداره بیفته گردنت ، شوهرت که راضیه بگو بیاد بشینه یه کم دیگه ، چه اشکالی داره

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2740
چرا نمیخوان برن مشکلی دارن باهاشون؟

اره سر یسری قضایا باهم بحث کردن ما فامیلی ازدواج کردیم

حالا مادرشوهر و خواهر شوهرم میگن اشکالی نداره این مراسم رو باید رفت ولی شوهرم میگه به من بی احترامی کردن نمیرم

مهم اینه دعوا سر چی بوده 

اگه همه با هم فامیلین ، بهتره پدر و مادرت واسطه شن ،  خانواده شوهرت رو ببرن عروسی تا کدورتها تموم شه

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

وا خب برو دیگ مادر شوهرت ک میگ برو شوهرتم میگ بخاطر تو میام مامانتم میگ برو بعد شما این وسط دو دل شدی؟

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

چقدر یه عروسی رو پیچیده میکنین خوب نرین اونام نیان همتون راحت زندگی کنین 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
من متوجه نشدم ،خواهر شوهر و مادر شوهرتون میگن برید ولی شوهرتون میگه نمیام ؟

اره سر یسری قضایا باهم بحث کردن ما فامیلی ازدواج کردیم

حالا مادرشوهر و خواهر شوهرم میگن اشکالی نداره این مراسم رو باید رفت ولی شوهرم میگه به من بی احترامی کردن نمیرم

همه که راضی به رفتن بودید. نفهمیدم کی ناراضی بود

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706