2733
2734
عنوان

دخترم ١١سالشه سبیل مشکی بد داشت و ناراحت بود دیروز راحتش کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 6046 بازدید | 165 پست
عزیرم پودر دکلره بخر با اکسیدان قاطی کن بذار در حد ٣ دقیقه بی رنگ میشه البته بگو برا صورت میخوام پود ...

بهع ببخشید ی سوال دیگه..

مجدد هم نیاز ب این کار هست بعدها؟

یا ن دیگه چون بلند تر قرار نیس بشه

اسی براش بند بنداز

دکلره خوب نیست ضرر داره برا پوستش

من خودم ۱۰ سالگی برداشتم

برای دخترمم بعد امتحااناش برمیدارم ۹ سالشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گشت ارشادهای همیشه در صحنه

والا بخدا تو این سایتم ولمون نمیکنن

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
2740
من روزی دختر دار بشم از 14 15 سالگی هم میتونه ابرو برداره هم مو رنگ کنه والا چیه دخترامون میگیم بعد ...

منم ازاونور بوم افتادم اونموقع ک مامان بابام گیرمیدادن یواشکی ابروورمیداشتم و مورنگ میکردم الان ک ازدواج کردم تقریباچهار پنج ماهه اصلاح نکردم رنگ موهم اخرین بار سه سال پیش

عزیرم پودر دکلره بخر با اکسیدان قاطی کن بذار در حد ٣ دقیقه بی رنگ میشه البته بگو برا صورت میخوام پود ...

اکسیدان چند؟ منم واسه یکی باید انجام بدم دختره مجرده سنشم کم نیستا ولی خانواده متحجرن باباش که مزخرفه سیبیلاشو میشمره.دلم واسش میسوزه مامانشم بی بخاره.به نظرم از ۱۶،۱۷ سالگی واقعا باید دخترونه صورتشونو تمیز کنن. بعضیا مادریو فقط به اشپزی وغذای خوب خوروندن به بچه میدونن.مادر باید در حد توانش ارامش فکری واعتماد به تفس بچشمم روش کار کنه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706