2733
2734

رشتم حسابداریه میخوام برای پیدا کردن موضوع پایان نامه کمکم کنید الان دنبال موضوع مبگردم سایتی هس بهش مراجعه کنم؟استاد راهنما موضوع میده یا کمک کننده هست برامون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید خودتون موضوع پیشنهاد بدبد. من مدیریت بازاریابی خوندم ولی درباره حسابداری اطلاعاتی ندارم.

برید سایت ensani.ir مقالات رو ببینید چندتا موضوع رو انتخاب کنید به استادراهنماتون نشون بدین، راهنمایی میکنه.

2731
باید خودتون موضوع پیشنهاد بدبد. من مدیریت بازاریابی خوندم ولی درباره حسابداری اطلاعاتی ندارم. برید ...

الان تو این سایت برم یه موضوع بگیرم تکراری نمیشع؟یا باید یکم موضوعو تغییر بدم

2740
الان تو این سایت برم یه موضوع بگیرم تکراری نمیشع؟یا باید یکم موضوعو تغییر بدم

شما همون موضوعات رو بنویسید تغییرش رو از استادتون کمک بگیرید. معمولا یه تغییر جزیی میدن. مثلا تاثیر استفاده از شیوه های نوین حسابداری در شرکت های کوچک، ممکنه استاد بگه تاثیر استفاده از شیوه های نوین حسابداری در بهره وری شرکت های کوچک.

تحقیقات شما باید قوی باشه که کار قوی دربیاد وگرنه حداقل در حسابداری موضوع بسیار است 

یه موضوع پیدا کردم هوش تجاری حالا به استادم بگم ببینم تایید میکنه البته ایشون استاد راهنمام نیس ولی گفته موضوع بیارید 

یه موضوع پیدا کردم هوش تجاری حالا به استادم بگم ببینم تایید میکنه البته ایشون استاد راهنمام نیس ولی ...

خوبه هوش مصنوعی هم الان خیلی رو بورسه ولی شاید منابع فارسی خیلی نداشته باشی

خوبه هوش مصنوعی هم الان خیلی رو بورسه ولی شاید منابع فارسی خیلی نداشته باشی

الان سایت sidرفتم چن تا مقاله بود حالا به استاد بگم ببینم میگه اوکی هس اگه گف جالب نیس میگم پس خودت موضوع بده 🤪