2737
2734

اینکه خونه مادرشوهرم اینا نمیتونم با صدای بلند صحبت کنم

اونا تن صداشون بلنده مخصوصا مادرشوهرم

من اروم حرف میزنم مثل مادرم

هر چقدر سعی میکنم ی جاهایی بلند صحبت کنم ک پرو نشن نمیتونم

اونا دارن سواستفاده میکنن

ی جاهایی ار چقدر سعی میکنم جوابشونو بدم نمیتونم

احساس میکنم مادرشوهرم برام دعا زبون بند گرفته

چون تا قبل ازدواج اینجوری نبودم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
😑😑😑

بله؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بابا خرافه هاوچیه😂 بیا من یکم از تن صدام بدم بهت مگ نمیگی مث مامانت حرف میزنی پس دعا چیه دیگ

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740
😐🤦🏼‍♀️

خب بگین

اصلا انگار دست خودم نیس تو خونه خودمون باقی جاها سرکارم تحکم دارم اونجا نه

خرافات رو رواج ندید دعا چیه دیگه

کم کم مثل خودشون میشی

خاله من با یه نفر ازدواج کرد الان بعد گذشت چندین سال لهجش شبیه اونا شده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

نگا باید یه تایمی بگذره ک بتونی هم ارز اونا صحبت کنی و دفاع محترمانه بکنی مثلا منم مث تو بودم بعد یه سال زبونم باز شد مث خودشون

اوایل انقد بهت با حرفاشون اسیب میزنن خودت زبونتو بزورم شده بهد یه مدت باز میکنی

فقط سعی کن کتاب بخونی درباره ارتباط موثر و صبر کنی و جواب یهویی ندی و از خانواده تم آتو دست خانواده شوهر ندی من این کار و کردم

اینکه مشکلی نیست تو خونه تمرین کن بلند حرف بزنی نترس باش این چیزای خرافی رو هم بریز دور اعتماد به نف ...

بدترین توهینارو میکنن هیچی نمیگم

جرئت انجام دادن هر کاری رو دارن

دلم نمیخواد اینجوری باشه

همشم بخاطر اینه من با ارامش صحبت میکنم

من به دعا اعتقاد ندارم

اگر اعتقاد داری برو بگو باطل کنن برات

در ضمن  هنوز عقدی عزیزم نزار بینتون کدورت ایجاد شه 

همه چی که با جنگ و دعوا و صدای بلند حل نمیشه

به قول معروف با پنبه سر ببر

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
خب بگین اصلا انگار دست خودم نیس تو خونه خودمون باقی جاها سرکارم تحکم دارم اونجا نه

چون خانواده شوهر گاهی اوقات سرکوب میکنن ادمو ولی گاهی اوقات

همیشه بهشون با بدبینی نگاه نکن اکثرا محبتشونه ولی چون فرهنگا متفاوته به ما این محبت نمیچسبه

بدترین توهینارو میکنن هیچی نمیگم جرئت انجام دادن هر کاری رو دارن دلم نمیخواد اینجوری باشه همشم بخ ...

باید جواب محترمانه بدی جواب ندادن کار خوب  و درستی نیس

به نامزدتم بگو باهاشون صحبت کنه و تهدید کن اگه بیشتر بی حرمتی کنن من نمیام خونشون

2706