2752
2734
عنوان

دعوا شد سر یه حرف

236 بازدید | 29 پست
4 بازدید| 51 پست

تو یه جمعی نشسته بودیم خودمونی بعد به یکی از فامیلامون گفتم دخترت خیلی خوشگله حیفشه یه وقت تو روستا عروسش نکنی.. 

طرف ک گفتم بهش ناراحت نشد گفت هر چی قسمت باشه... 

اما خواهرشوهرام بعد همشون ریختن. ک روستا چشه و.. 

یکی هم از تو اشپزخونه اومد ک خواهرت و به پسر داداشم ندادی الان روستایه... خواهرم یبار شهر عروس شد طلاق گرفت و الان به روستا عروس شده

اینها رو با سروصدا گفتن

خیلی ناراحت شدم 

خودشونم دختر دارن چطور از طلاق یکی اینقدر خوشحال میشن ک بکوبن ب سر مون

اینجور جاها باید اون صدا خوشگله رو ازاد کنی از ته دل و محکم بگی لازم نکرده برا ما تعیبن تکلیف کنید ما صلاح خودمونو بهتر میدونیم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راست میگن دیگه اول فکر کن بعد حرف بزن 

مگه روستا چشه؟ روستتا نباشه شهری هم وجود نداره..

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

مگه روستا چشه حالا

خدایاشکر 🙏 .............................................. .....................  ۳/۳/۱۴۰۳ اولین بار با زبون خودش بهم گفت اون چیزی که ۶ ساله تو فکرشم*گفت از اینجا بریم *ایشالله ۴/۴/۱۴۰۴  خونم تو جایی هست که دوست دارم .........در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

با کسانی که روستایی هستن خب چرا در مورد فرهنگشون اینطور میگی

من خودم از روستا متنفرم ...فرهنکشون بسته س اما اگر در برابرشون باشم چیزی نمیگم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

برات تجربه میشه که هر حرفی نزنی ، به من و شما چه کی دخترشو چی کار میکنه ، اگه همین ادم درباره دختر و زندگی ما نظر بده برخورد بد می کنیم

کلا درباره روال زندگی بقیه تا وقتی ازمون نظر نخواستن نباید چیزی بگیم حتی با نیت خوب و دلسوزی و غیره

2706