2752
2734

میخام نی نی تپلی باشه

چیزای مقوی بگید

و این ک زود اثر بذاره 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستنی رو شنیدم میگن خوبه

من تقریبا روزی ی بار خوردم

وزن خودمو خیلی بالا برده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
2731
چند کیلو تا الان اضافه کردی؟

وزن اول بارداری ۵۸ بوده

تا ۱۷ هفته ، شدم ۵۲

از ۱۷ هفته تا ۲۴ هفته شدم ۶۲ کیلو

ینی تو ۷ هفته، ۱۰ کیلو اضاف کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه واقعا نی نی تپل و سالم میخواید غذای کم چرب کم نمک شیرینی حذف میوه و سبزیجات خیلی زیاد لبنیات زیاد  نون و برنج رو کم کنید اینطوری شاید بچه موقع تولد وزنش زیاد نباشه اما خیلی قوی دنیا میاد و بعد یکی دو ماه حسابی تپل میشه چون بدنش قویه کمتر گریه میکنه و شب نخوابی و بیماریش خیلی کمتره   اما خوردن بستنی و غذاهای چرب یا شیرین فقط ی بچه ضعیف با ظاهر تپل دنیا میادبا ایمنی کم که خیلی بدغذا مریض و ضعیف و دائم گریه و بدخواب میشه و سریع پفش میخوابه 

2740
وزن اول بارداری ۵۸ بوده تا ۱۷ هفته ، شدم ۵۲ از ۱۷ هفته تا ۲۴ هفته شدم ۶۲ کیلو ینی تو ۷ هفته، ۱۰ ک ...

دکتر خیلی گیر میده به وزن ،تا اضافه میشه فوری آزمایش می‌نویسه🥴خب عادیه والله وزن گرفتن زن باردار ،منم بارداری اولم ۱۸کیلو اضافه کردم تا اخر😂

میگن طبع پسر گرمه گرمی زیادی بخوری خدایی نکرده بچه زردی میگیره من اعتقادی ندارم مادرشوهرم و مادرم می ...

به نظر شما عیبی نداره هر روز خاکشیر که خنکه روزی یه قاشق توی آب حل کنم بخورم ؟؟؟؟الان منم توی هفته بیستم هستم؟

دکتر خیلی گیر میده به وزن ،تا اضافه میشه فوری آزمایش می‌نویسه🥴خب عادیه والله وزن گرفتن زن باردار ،م ...

قبول دارم ولی من تو یکماه و نیم انقدر اضاف کردم

خیلی زیاده آخه ده کیلو یهویی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظر شما عیبی نداره هر روز خاکشیر که خنکه روزی یه قاشق توی آب حل کنم بخورم ؟؟؟؟الان منم توی هفته ب ...

نمیدونم به نظرم نخور چون خاکشیر رو من شنیدم ماه های آخر واسه راحتی زایمان میخورن با دکتر مشورت کن عزیزم 

دکترت چیزی نگفت بهت؟ازمایش کشت ادرار ننوشت برات؟

ن

مولتی ویتامینامو قطع کرد

برا عفونت ادراری آزمایش دادم ک ن دفع پروتیین داشتم ن مشکل دیگه ای 

1
5
10
15
20
25
30
35
40