2733
2734
عنوان

هفته یازدهم بارداری

80 بازدید | 11 پست

خانوما طبیعیه که هیچ اشتهایی ندارم؟

واقعا دلم ناهار و غذا رو نمیخواد💔💔💔

یعنی کسی بیاره شاید بخورم

ولی خودم درست کنم اصلا دوست ندارم🤢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برعکس من اولش خیلی اشتها داشتم الان که رفتم تو ۵ ماه اصلا گشنم نمیشه،بیشتر میوه میخورم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
برعکس من اولش خیلی اشتها داشتم الان که رفتم تو ۵ ماه اصلا گشنم نمیشه،بیشتر میوه میخورم

چطور اشتها داشتی مگه حالت تهوع نداشتی؟سه ماهه اول همش حالت تهوع و استفراغ...من از صبح همش تا شب حالم بده و سرگیجه..

تو الان باید بخوری باید شکمت بزرگ بشه

طبیعیه.

منم تا ۱۷ هفته اصلا اشتهایی به غدا نداشتم ولی الان ....

۲ دوهفته ۱/۵ اضافه کردم😟

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2740
چطور اشتها داشتی مگه حالت تهوع نداشتی؟سه ماهه اول همش حالت تهوع و استفراغ...من از صبح همش تا شب حالم ...

میدونی تهوع داشتم نه که بالا بیارم خیلی حالم بد بود دل ضعفه میگرفتم باید میخوردم ولی تا میخودمم حالت تهوع میگرفتم،مجبور بودم بخورم شکم بزرگ هم ربطی به وزن بچه نداره،حالا شنبه سنو ۱۸ هفته دارم وزن بهم میگه اگر کم باشه دکتر میگه  مولتی ویتامین بخور

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏

منم همین بودم از غذایی که خودم درست کنم بدم میومد از بوی خونمون متنفر بودم ینی آب نمیتونستم بخورم تو خونه شوهرم میبرد انقد با ماشین دور میزدیم تو سرما شیشه هارو میداد پایین که بوی خونه از مشامم بره بعد نهایتا یه شیرکاکائو کیکی چیزی میخوردم 

اصلا میل به غذا نداشتم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک سوال از شما بپرسم من هفته پنجم نمی دونم باردارم یا نه  ولی شدیدا حس و حال پریودی دارم ، ...

اره من خییییلی درد داشتم همش میگفتم الانه ک پریود بشم و هی چک میکردم الان لانه گزینیه درد داشتن عادی البته من الانم درد دارم....