2737
2739
عنوان

مرمری ام😁بلاخره تونستم............❤

4057 بازدید | 93 پست

به لطف عزیزای دلم تو نی نی سایت که هرکدوم به نحوی باعث ایجاد انگیزه شدن برام بلاخره تونستم به خودم بیام و همت کنم ودارو رو سفارش بدم که دیروز به دستم رسید و انشالله کم کم شروع میکنم به مصرف برای نی نی

کسانی ک اطلاع ندارن یه توضیح کوچولو بدم

پسر اولم الرژی به خیلی مواد غذایی داشت و یه دوره توقف رشد قد گرفت و دکتر براش ساشه ارژی پلاس فوراور  تجویز کرد که متاسفانه به دارو هم الرژی داد ولی گفتن ادامه بده حداقل تا یکماه من ادامه دادم و روزای سختی رو گذرونیدم یک ماهه تمام نخابیدم شبا حالتای خفگی بهش دست میداد گوارشش بهم ریخت و یادمه ی شب ک حالش خیلی بد بود تاپیک زدم و ازتون خاستم دعاش کنید و اون شب خیلی گریه کردم و گذشت تا توقف رشد قدیش برطرف شد ولی اثر الرژی داروها تا۳ماه بهش بود شده بود حالت آسم و خیلی بد بود تا کم کم خوب شد

الان نی نی دومم هم دقیییقا همون مدلی الرژی داره و حتی شدید تر و حالا توقف رشد شده یعنی از۱۵ماهگی رشد قدی نداشته و الان ۲سالشه و من واقعا نمیتونستم بازم اون شبا و روزارو بگذرونم خارج از تحملم بود واقعا اینجا خیلی ها بهم انگیزه دادن ک شروع کنم دارو رو

دکتر گفت فعلا ده تا دونه بخرم و شروع کنم تا ببینیم واکنش بدنش چیه

توکل بخدا🥺 امیدوارم الرژی نده و به سلامت بگذره چون واقعا دیگه مثل ۲۰سالگی هام صبور نیستم🥺🥺

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

خدایا شکرت که این اخرین بچه ایه که دارم بزرگ میکنم🥺🥺🥺

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
انشالله مشکلی پیش نمیاد توکل به خدا واسه منم دعاکنید بارداربشم

انشالله همین ماه تاپیک کنجد تو دلیتو میزنی❤❤❤

منم شرایط خیلی سختی دارم با بچه هام امیدوارم زودتر بگذره 

چرا عزیزم چی شده

دوست داشتی بگو

به امید خدا داروشو شروع کن همینجا نتیجه رو اعلام کن 

فقط امیدوارم عینه داداشش الرژی نده😭

انشاالله خداوند بهت توان و نیرو و صبر و آرامش بده و ب فرزندات سلامتی. انشاالله ب حق عرش کبریایی هر ...

انشالله

ممنونم🥰🥰

2706