2737
2734
عصب کشی لزوما جراحی ریشه نیست ها دوست عزیز. عصب کشی داریم از یک کاناله تا سه کاناله. حالا اگه از این ...

کانال همون ریشه هاست دیگه

تعداد کانال رو که می دونم

اصطلاحش اندو یا توی فارسیش درمان ریشه است 

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عصب کشتنی نیست که مثل سوسک بکشنش

رشته خیلی نازکیه که وسط دندونه و مثل یه رگ نازک میمونه و با سوزن شیار دار مته مانند مثل مغز قلم ابگوشت درش میارن و جاشو با یه سوزن پلاستیکی همون سایز پر میکنن تا نتونه تو اون کانال رشد کنه و بیاد بالا اینو یادت بمونه پس میشه کشیدنی یا روت کانال

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
جراحی جزو پریودنتیکس هست به همون عصب کشی میگن درمان ریشه

اما راستشو بخوای در واقع درمان نمی کنن. من حتی یه جایی ویدیو دیدم می گفت الان دیگه عصب کشی منسوخ شده حتی توی همین ایران بود پزشکه ویدیو گذاشته بود. میگفت ما دیگه عصب کشی نمی کنیم الان. 

2731
کانال همون ریشه هاست دیگه تعداد کانال رو که می دونم اصطلاحش اندو یا توی فارسیش درمان ریشه است  ...

خب پس اسماشونو اشتباهی گذاشتن. آخه جراحی ریشه مرحله خیلی بالاتریه خرج و هزینه شم بیشتره. من برای ایشون اینو گفتم که بدونه جهت هزینه ها. مثلا اگه اشتباه به منشی دکتر بگه جراحی ریشه برام کرده پول جراحی ریشه رو می گیره ازش

عصب کِشی 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740

چه عکس قشنگی گذوشتی

به ادم احساس زندگی سلامتی خوشبختی مفید بودن و امید میده

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اما راستشو بخوای در واقع درمان نمی کنن. من حتی یه جایی ویدیو دیدم می گفت الان دیگه عصب کشی منسوخ شده ...

خب عصب کشی نکنن چکار کنن دندون رو بکشن؟

زمانی عصب کشی میکنن ک عفونت و پوسیدگی ب عصب رسیده باشه و اگر عصب کشی نشه آبسه میکنن 

دندون سالم رو ک عصب کشی نمیکنن یا اگه پوسیدگی کم باشه بدون عصب کشی پوسیدگی رو برمیدارن و ترمیم میکنن

از اون جهت بهش درمان ریشه میگن که عفونت رو از ریشه برمیدارد وگرنه ریشه کامل و مثل سابق درمان نمیشه و دندانی ک عصب کشی یا اندو یا درمان ریشه شده دندان مرده ب حساب میاد ب قول معروف 

خب پس اسماشونو اشتباهی گذاشتن. آخه جراحی ریشه مرحله خیلی بالاتریه خرج و هزینه شم بیشتره. من برای ایش ...

من کجا اسم از جراحی ریشه آوردم؟این خانم داره میگه عصب کشی،که میشع اندو یا درمان ریشه

الان داستان بحثت سر جراحی ریشه رو نمی فهمم اصلا حرفی ازش نزدم

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
خب عصب کشی نکنن چکار کنن دندون رو بکشن؟ زمانی عصب کشی میکنن ک عفونت و پوسیدگی ب عصب رسیده باشه و اگ ...

نمی دونم چیکار میکردن اما خودم ویدیو دیدم یه پزشک مطب تهران داشت میگفت ما عصب کشی نمی کنیم دیگه جدیدا. یه روش جدیدو گفت توجه نکردم راستش. اما مطمئنم گفت روش جدیدی اومده به جای عصب کشی که دیگه دندون نمیره

کانال همون ریشه هاست دیگه تعداد کانال رو که می دونم اصطلاحش اندو یا توی فارسیش درمان ریشه است  ...

اندو مرحله بعد از عصب کشیه

به معنی ترمیم عصب هست

وقتی دندون عصب کشی شده درد میگیره یا حساس میشه یعنی عصب کمی رشد کرده یا مشکل پیدا کرده پس متخصص اندو پر کردگی رو در میاره و میخ پلاستیکی رو خارج میکنه و مجددا محل عصب رو تا انتها تمیز میکنه و دوباره میخ میذاره و پر میکنه

2706