2733
2739
عنوان

بچه ها چقدر امید هست بتونم فاند دکترا بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 83 پست
تو ميدوني دكتري چندترمش كلاس داره و تعداد دانشجوها چندتان؟ فك كنم ٤،٥ تاس هر دانشگاه

گاهی حتی کمتر اما تمیذونم چند ترمش کلاس داره حقیقتا وای چقدر خستممم من نان استاپ درس خوندم یعنی دانشجو کارشناسی یودم کنکور ارشد دادم الان بع دکترا دارم فکر میکنم اونم کشور غریب وحشت کردم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید مقاله هم بدی

فقط 42 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
حس ميكنم تو افسردگي داشتي چون روانتم به هم ريختس و حالت پرخاشگر داري

من باهات بد حرف نزدم که🥹 یغنی حداقل با تو پرخاشگر نبودم😂

نه خیلی ادم اروم و منطقی هستم برعکس یعنی صدا از در درمباد تو خونه از من نه 

اما خوب اگر تاپیکام رو خونده باشی من وسواس فکری دارم پارسالم یه حمله چشمی داشتم ( یه اپیزود از بیماری ام اس اما ام اس ندارم)

افسردع نیستم اما سه سال اخیر اتفاقات خیلی بدی برام افتاده و وسواسم هخ واقعا دارع اذیتم میکنه

با استادهات حرف بزن اونها به همکارای خارجیشون معرفی میکنن 

فقط 42 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن!