2733
2734
عنوان

نکته خواهرانه

83 بازدید | 3 پست

سلام

دوستان این اواخرتوسایت وفضای مجازی که میگشتم متوجه شدم خیلیاتون مثل خودم ازاطرافیان وعزیزانتون ضربه خوردین وخاطرات تلخی روتجربه کردین که خودمم تجربش کردم میخواستم بگم عزیزای دلم قدرت غم واندوه وسیاهی خیلی زیاده و قدرتمنده داغون میکنه ادمو که باعث میشه انسان همچیوبه اتیش بکشه وتروخشکو باهم بسوزونه وقتی یک نفردرحقتون بدی میکنه میدونم ناراحت میشیدعذاب بکشین شایدولی میخوام بگم قشنگا لطفا نگین کاش اینکارونمیکردم براش لعنت به روزی که شناختمش و...........میدونم اون فرددلتون روشکسته ولی اون خاطرات خاطرات ارزشمندواحساسات شماست پس براش ارزش واحترام قائل بشین واون لحظه خاطرات گذشتتون روحقیرنکنیدوبرای اون لحظه فقط تصمیم بگیریدواینم درنظربگیرین که چقدراون فردبراتون ارزشمنده ازروی خشم حرفی نزنیدوبعدازتصمیم گیری اگراون فرددرزندگیتون بودیاکناررفت هم خاطرات تلخ روفراموش کنیدوتوذهنتون فقط خاطرات خوش روثبت کنیدتاحال دلتون خوب باشه اگریه نفرباعث اذییتون میشه روبراش آرزوی خوشبختی کنیدواززندگیتون حذف کنیدخودتون روازش دریغ کنیدولی لطفا لطفا کینه وتلخی روتودلتون نگه نداریددلتون آسمونی 🦋💐

کاش میشد

عزیزم میشه باورکن فقط همچیوقاطی نکنیم کافیه میدونی من خودم عشقم بهم خیانت کرده بهترین دوستم ناروزده ضربه زیادخوردم که بهش فکرکردنی عذاب بکشم ولی میدونی خاطرات گذشتموجداکردم ازش چجوری مثلاوقتی یاداون خاطرات خوبم  میفتم لبخندمیزنم وخاطراتت بدوتجربه های تلخم که میادتوذهنم خودموسرگرم میکنم فقط روچیزهای مثبت تمرکزکن تاحال دلت خوب باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731