2752
2739
عنوان

بنظرتون این کار بهتره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 41 پست
خیلی آدم استرسی هستم استرس اینکه طرف موهاش برگشت بخوره طرف موهاش موج بیوفته منو کشته با اینکه کارمو ...

اشکال نداره اگه میدونی از پس ناخن برمیای و هنرشو داری اونو انجام بده بنظر خودم ناخن بیشتر مشتری داره و دردسرش کمتره آخه ببخشید ببخشید بضی آدما  انقد سلیطن آدم باهاشون سرو کله بزنه از خودش چیزی نمیمونه ناخن حالا طرف نمونه کار میبینه خوشش نیومد میره جای دیگه و ب مرور کارتم قوی تر میشه چون مشتری زیاده زودتر حرفه ای میشی ولی کراتین متقاضی کمتری داره طول میکشه تا جا بیفتی 

اما اگه علاقت کراتینه تلاشتو بکن 

خدایاشکرت❤️✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اشکال نداره اگه میدونی از پس ناخن برمیای و هنرشو داری اونو انجام بده بنظر خودم ناخن بیشتر مشتری داره ...

ناخنم خیلی دوست دارم منو به ذوق میاره امایه کوچولو می‌ترسم از پس طراحیش برنیام 

کراتینا واقعاً دوست دارم اما استرسش خیلی برام زیاده و تایمش زیاد و خستگیش بالاست منم خیلی لاغر و جثه کوچیکی دارم

ناخنم خیلی دوست دارم منو به ذوق میاره امایه کوچولو می‌ترسم از پس طراحیش برنیام  کراتینا واقعاً ...

حرفه ای ترین ادمام یروزی بلد نبودن تازه ناخن جوریه میتونی یمدت واسه خانواده خودت انجام بدی تا به حد مقبول برسی بعد بری کار کنی 

حتی اولش تو دیوار بزن ارزون تر نسبت به بقیه جاها تا هم تمرینی بشه برات هم پول موادت در بیاد 

ببین از طراحی اینا نترس من خودم نقاشی میکشیدم تو هر تکنیک که خواستم تمرین کنم اولش یکم بد میشد اما به مرور خفن تر میشد 

خدایاشکرت❤️✨
2731
حرفه ای ترین ادمام یروزی بلد نبودن تازه ناخن جوریه میتونی یمدت واسه خانواده خودت انجام بدی تا به حد ...

واسه خرید وسایلش باید وسایل کراتینمو بفروشم میترسم نشه از کراتینم بیوفتم اونوق مامانم میکشتم😂

واسه خرید وسایلش باید وسایل کراتینمو بفروشم میترسم نشه از کراتینم بیوفتم اونوق مامانم میکشتم😂

نه بابا وقتی واسه کراتین به این سختی مشتری پیدا شده ناخن که آسونتره  ولی توقع نداشته باش روز اول مشتری بگیری و ماه اول پول همه چی دربیاد 

باید منطقی باشی اعتماد بنفس داشته باش و امیدتم داشته باش 

خدایاشکرت❤️✨
نه بابا وقتی واسه کراتین به این سختی مشتری پیدا شده ناخن که آسونتره  ولی توقع نداشته باش روز او ...

آره واقعا واسه کراتین حتی یه نفرم از فامیل نیومد پیشم همه مشتریامو از اینستا جذب کردم

آره واقعا واسه کراتین حتی یه نفرم از فامیل نیومد پیشم همه مشتریامو از اینستا جذب کردم

من خودم حس میکنم ناخن خیلی متقاضی داره 

خوبیش اینه چن تا کاشت بزنی دستت روون میشه 

بعدم سعی کن از دوره های رایگان استفاده کنی و از یوتیوب ویدئو ببینی تا زودتر دستت بیاد چم و خم کار 

خدایاشکرت❤️✨
من خودم حس میکنم ناخن خیلی متقاضی داره  خوبیش اینه چن تا کاشت بزنی دستت روون میشه  بعدم ...

ااتفاقاً واسه کار کراتینم همین کارو کردم دو جلسه رفتم پیش رفیق مامانم که کراتین کاره بقیه رو همه رو از یوتیوب ویدیو بهترین استادا رو دیدم که خارج از ایران هستند ی‌تونم بگم ۸۰ درصد چیزهایی که یاد گرفتم از یوتیوب بوده