2752
2734
عنوان

وای خدازن سپهرحیدری واقعاعین عروسکه میدونم عمل داره ولی واقعاتا

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 44 پست

خدایی این کجاسپهرحیدریدکجا اصلابهم نمیان این خشکل وجذاب اون خیلی معمولی وحتی زشت تنهاچیزی که هست پولداربودن وفوتبالیست بودنشه وگرنه دختره صدبرابرازلحاض چهره وهیکل ازش سره 

وقتی مسئله سختتر میشه که به این فکر کنی بعد از دو تا زایمان بدنش اینه.... واقعا خوبه

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی این کجاسپهرحیدریدکجا اصلابهم نمیان این خشکل وجذاب اون خیلی معمولی وحتی زشت تنهاچیزی که هست پول ...

ولی خب دختره با پول سپهر خودشو عمل کرده دیگه

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2731
ناامیدنشوعزیزم مطمنم توهم خیلی زیباهستی هرکس زیبایی های خودشوداره حالایکی بیشترزیباست یکی کمتر 

آره اینو قبول دارم

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
وقتی مسئله سختتر میشه که به این فکر کنی بعد از دو تا زایمان بدنش اینه.... واقعا خوبه

اره عزیزم کاملا ورزشکاریه بدنش معلومه عمل واینانیست اکثراوقاتم ازورزش کردنش فیلم وعکس میذاره خیلی بخودش میرسه پرفکته واقعا 

ولی خب دختره با پول سپهر خودشو عمل کرده دیگه

اینی که من میبینم بدون عملش هم  خیلی خوشکل بوده چشاشونگاه پوستشوببین کلا جذابیت داره حتی اگه بدون عمل باشه عمل فقط جذابیت هاوزیبایی هاشوبیشترکرده 

بخداکه واقعاخوشکله هرکی میگه نه حسوده وبایدخودش عکس بذاره ثابت کنه خوشکلترازاونه من بعنوان یه دختر ج ...

من حسود نیستم ولی به خاطر کارم زیباتر از اون خیلی زیاد دیدم 

از نظرم هیکلش خوبه زیبا همهست ولی نه در این حد که شما میگی

اره اینجاهم خوشکله  عکسهای پیجش خیلی خیلی قشنگ ترن

ولی این عکساش با الانش خیلی فرق داره

تو این عکسا خوشگل نبوده آنچنان

من حسود نیستم ولی به خاطر کارم زیباتر از اون خیلی زیاد دیدم  از نظرم هیکلش خوبه زیبا همهست ولی ...

خدایی منظورم بشمانبودمنظورم کسایی هستن که منکرزیباییش میشن ومیگن اصلازیبانیست اره هیولش خوبه زیباهم هست عملیم هست اما من خوشکلای عملی زیادی رودیدم که زیبایی معمولی داشتن امااین هم زیباست هم جذابیت دارهچطوربگم زیباییش خاصه  همچیزصورتش بهم میاد