2733
2734

خستم یه دنیا خستم دلم میخواد همه چیزمو ببوسم بزارم کنار بگم نمی‌خوام خداارزونی خودت هیچ چیزی نمی‌خوام فقط بمیررررررم

آخه به من چی دادی 

من اصلا مادر دیدم ،تایادم میاد زیرمشت لگداش‌ بودم 

تو خودت خبر داری آزتک تک روزام روزایی که خفم میکرد می‌شست روصورتم می‌گفت باید بمیرم 

روزایی که آنقدر گلومو فشار میداد سیاه کبود بودم یابقدری ازسرم میزد که روی بالشت سرنمیتونستم بزارم ازشدت دردپناه من چی بود همه عمر به تو پناه می‌بردم دستام می‌شکست وقتی ساعت ها دستگیره در محکم نگه میداشتم تادوباره کتکم نزنه 

من چی دیدم ازمهر مادری تو بگوتوکه شاهدی علیمی دانایی توبگو ،همه عمر این بچه با خودش می‌گفت منم مامانم مهربونه مثل همه مامانای مردم فقط مرده پیش خداست 

بهم ندادی مادر ،دعام داشتم مادر مهربونم بود ندادی ،بعدش ازت خواستم کسی سرراهم قرار بدی که منو بفهمه دوسم داشته باشه 

بهت گفتم من مادر ندیده لیاقت مادری ندارم کمکم کن وقتی مجبورم به بچهوهربازسوهرم میگه نازا بی لیاقت ،حتی نمیتونی بچه بیاری ،مفت میخوری ...،

بهم حالا بچه دادی بهت گفتم بابچه امتحانم نکن هزارجور بلاسرم آمده نمی‌خوام گذشتم زنده بشه ،نمیخوام عذاب بچمو ببینم ،امشب خوشحالس کردم میگم پدرشدی ،میگه برو بهداشت میگم تنها برم توام بیا بامن من نیاز دارم بهت سرم داد می‌کشه بزرگ شو ...من زن می‌خوام 

گناه من چیه کسی که اینجوری عاشق بچه بود پس چرا کنارمن نیست 

میگه یابرو یابدرک نرو وقت زایمان میری دکتر 

من خودم تشخیص میدم به اندازه می‌برمت سونو ...

من آخه بچه می‌خوام چیکار 

من خودم دردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

😭😭😭😭😭😭😭

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

همه شو خوندم اما باهات حرف دارم

منم مثل توام خیلی چیزها از خانواده دیدم که حقم نبود ضربه های بزرگ زندگیم بخاطر گذشته ام بود رفیق من منم امسال ازدواج کردم 

خیال میکردم قراره جبران کنه قراره بشه غم خوارم قراره بغلم کنه اروم و قرارم باشه اما نشد 

برای همین باخودم عهد کردم خودمو قوی کنم به گذسته فکر نکنم مرد باشم قوی باشم روی پای خودم وایسم .