2733
2739

من بچه میخوام شوهرم نه یکیار هم اقدام کردیم ولی بعدش گفت نه دیگه نمیکنم.... امشب کلا خودمونو تقویت کردم... شوهرمم هم هیچوقت معاشقه نمیکنه همیشه میره سر اصل کاری یعنی ببخشید ارضا نمیشم میگن هم حتما باید قبل اقدام ارضا شد امشب همه چی اوکی بود که آخرش هم ببخید معذرت میخوام نریخت منم بعدش بهش گفتم یا دعوا که امشب ارضا شده بودما حیف اون همه تلاش الانم گرفته خوابیده دارم میترکمممممممممممممممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شمارش بزار بهش بگیم بریزه 

خب خواهر من چه دست ما میاد وقتی شما 

با هم هماهنگ نیستین

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

یعنی رابطه دستی دهانی فلان ندارید ؟ مگه میشه پس چجوری بدنت اماده میشه ؟

خب باهاش حرف بزن بگو اینجوری دوس دارم اینجوری انرژی میگیرم 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2740

کاری ب ابن که ارضا. ت نمیکنه ندارم اون مشکل رو حل کنید چون در طولانی مدت باعث مشکل میشه 

ولی چرا وقتی دلش راضی نیس و نمیخواد میخوای باردار شی فردا ی اتفاقی بیوفته برا تو بجه یا هر چیزی بشه میگه من نخواستم تو کردی تو دنیا آوردی خودت کردی و خودشو میکشه کنار تو نمیمونی و یه عالمه عذاب وجدان و یا مشکل

کلیپ های بچه رو بهش نشون بدع

از بچهای دیگ تعریف کن  ک چقد شیرینن

از اینک بابا بشه قراره چ حس و حالی داشته باشه 

کلا ی جور صحبت کن هم منطقی  هم احساسی  

ک وسوسه بشه بچه دار بشه 

اونوقت خودش باقی کارای اداریش  رو انجام میدع 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
کلیپ های بچه رو بهش نشون بدع  از بچهای دیگ تعریف کن  ک چقد شیرینن  از اینک بابا بشه ...

مثلا فلان کلیپ نشون بدع بعد بگو ی روزی بچه ما هم میاد همین کارو میکنه 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)