2733
2734
عنوان

نامزدی توی تابستون ..ایام ماه محرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 55 پست
خواهش میکنم گلم خودمم آبادانی هستم اما ساکن شیرازم گلم موفق پیروز شاد باشی

به به عزیزم دیگه بهتر شد 

خوشبخت و مانا باشی

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
اینا مال ۱۴۰۰ سال پیشه یکم واقع بین باشین تورو خدا کجای قران گفته محرم عروسی نگیرین؟ دوتا جووون رو ...

شما برو ثبت اسناد رسمی ببین کی تا حالا مراسم شادی و ماه محرم و صفر برگزار کرده عزیزم 

هر کسی تفکرات خودشو داره من برای اعتقاداتم و دین آیین و مذهبم ارزش قائلم لطفا انقد همه چیو ساده نکنین تو کشور 

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا مال ۱۴۰۰ سال پیشه یکم واقع بین باشین تورو خدا کجای قران گفته محرم عروسی نگیرین؟ دوتا جووون رو ...

چه ربطی داره عزیز من 

لطفا اینطور نگو 

2731
شما برو ثبت اسناد رسمی ببین کی تا حالا مراسم شادی و ماه محرم و صفر برگزار کرده عزیزم  هر کسی ت ...

عزیزکم آیات عظام گفتن عقد و عروسی تو ایام مانعی نداره

فقط باید حرمت نگه دارید و از رقص و پایکوپی خوداری کنید

پس بهتره با خدا معامله کنه ان شاءالله شرایط بعد این دوماه اوکی میشه مراسم میگیرن ..  اگر محرم ...

موعده به خودش ودلش من که دلم نمیاد تو مراسمات شادی هبچ جشن و پایکوبی نباشه 

بعدشم اصلا به دل آدم میاد بهش نمی‌چسبه ذهن آدم خراب میشه 

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
شما برو ثبت اسناد رسمی ببین کی تا حالا مراسم شادی و ماه محرم و صفر برگزار کرده عزیزم  هر کسی ت ...

من بخاطر شغلم هر روز تو عروسی هستم 

ماه محرم و صفرم هست شما برو نگاه کن چون من پارسال عروس داشتم بخاطر شرایط خاصی ک داشت روز عقدش دقیقا سه روز بعد عاشورا بود و هزاران مورد دیگه چه مذهبی چه غیر مذهبی 

اعتقاد دارین روزای شهادت نگیرین 

مردم قرار نیست ک از زندگی بیوفتن بخاطر …

عزیزکم آیات عظام گفتن عقد و عروسی تو ایام مانعی نداره فقط باید حرمت نگه دارید و از رقص و پایکوپی خو ...

اگهمیتونن با قضیه جشن کنار بیان دست و رقص و شادی نداشته باشن خو میشه 

ولی ایشون میگن میخوان تالار اجاره کنن خارج از شهر بنظرمنکه گناه محسوب میشه

اصلا کار درستی نیست

اگه بخوای آهنگ بذاری و برقصید.... 

اصلا جالب نیست... صددر صد بعضی از مهمونا تونم تو معذوریت باشن تو رودربایسی بیان

بذار خاطره خوش تو ذهن همه بمونه از مراسم... حتی خودت! عجله نکن شماها که ماله همین حالا چه به فامیلا شام بدین چه ندین

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞
خواهش میکنم انقد راحت نگین گناه نیست ماه محرم ماه حرام هستش هم گناهه هم حرامه 

اطلاعات غلط ندين.

عقد در هيچ ماهي مشكل نداره..يعني صيغه عقد خوندن.

جشن و پايكوبي به حرمت عزاي امام حسين

پذيرفته نيست

در اصل سبك شمردن هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اگهمیتونن با قضیه جشن کنار بیان دست و رقص و شادی نداشته باشن خو میشه  ولی ایشون میگن میخوان تا ...

اگه بخوان بزن و برقص کنن بله مشکل داره

من بخاطر شغلم هر روز تو عروسی هستم  ماه محرم و صفرم هست شما برو نگاه کن چون من پارسال عروس داش ...

هرکی اعتقادات خودش داره مردمم میتونن به حرمت امامشون این دوماه دندون به جیگر بگیرن حالا دلیل نمیشه چون شما شغلت تو عروسیه این رسم رواج بدی ک......

2706